2019 Bathroom 01 D Geberit ONE floating bigview
Galéria(5)

Toaleta Geberit ONE dokáže vyhovieť dnešným aj budúcim požiadavkám

Geberit ONE definuje nové štandardy a ukazuje prelomové možnosti, spojenia technologického know-how a prvotriedneho dizajnu, pod ktorým je podpísaný oceňovaný dizajnér Christoph Behling.

„WC Geberit ONE je skutočne priekopnícke. Naši odborníci ho vyvíjali ako integrovaný celok a výsledok je premyslený do najmenších detailov ,“ hovorí Zuzana Sehnalová, produktová manažérka spoločnosti Geberit. „Dizajn tohto WC pôsobí elegantne a jednoliato – všetky proporcie, línie a tvary sú vzájomne zladené.“

2019 Bathroom 01 D Geberit ONE floating bigview
2019 Bathroom 03 A1 Geberit ONE orez
2019 Geberit ONE WC bigview
2019 Geberit ONE WC cover bigview stvorec
2019 Geberit ONE WC rear view height adjustability bigview

Dokonalá čistota

Po odklopení WC krytu vás prekvapí nezvyčajný vzhľad asymetricky tvarovanej misy, ktorú nelemuje žiadny splachovací okraj. Jej špeciálna geometria a technológia TurboFlush zabezpečia veľmi efektívne a tiché spláchnutie. Sedadlo možno poľahky odpojiť jedným pohybom ruky, a to kryt a sedací kruh spolu alebo samostatne.

Po oddelení sedadla je plocha pod ním aj vnútro keramiky dobre prístupné a celé WC možno jednoducho a pohodlne vyčistiť. K dokonalej čistote prispieva aj trvácna keramická glazúra KeraTect® s extrémne hladkým povrchom, ktorý efektívne bráni usadzovaniu nečistôt, vodného kameňa a baktérií.

Výnimočný dizajn

Závesné keramické WC Geberit ONE je vkusné a proporčne vyvážené. Upevnenie na stenu je dokonale skryté dokonca aj pre školené oko. Sedadlo s dizajnovým krytom v bielom alebo pochrómovanom prevedení je vyrobené z vysoko kvalitného plastu a presne lícuje s keramikou. Kryt WC aj sedací kruh sú vybavené mechanizmom pozvoľného sklápania, ktorý bráni hlučnému dopadu na keramiku.

2019 Geberit ONE WC cover bigview stvorec
Zdroj: Geberit

Technológia splachovania TurboFlush

Bezokrajové asymetrické vnútro WC misy je súčasťou technológie splachovania TurboFlush a je ďalšou inováciou, ktorú môžete nájsť na WC Geberit ONE. Pri splachovaní v asymetrickej mise vteká voda zboku a špirálovitým pohybom opláchne celé jej vnútro. Vďaka optimalizovanej dráhe vody je splachovanie nielen mimoriadne tiché, ale aj veľmi účinné.

Táto technológia sa osvedčila už na sprchovacích WC Geberit AquaClean Mera, ktoré predstavujú špičku v segmente elektronických bidetovacích WC. Ak je pre vás očista vodou dôležitá, dobrá správa je, že WC misa Geberit ONE je kombinovateľná so sprchovacími WC sedadlami Geberit AquaClean Tuma Classic a Tuma Comfort.

2019 Geberit ONE WC bigview
Zdroj: Geberit

Revolučná inštalačná technológia

V zadnej časti keramiky je špeciálne vyvinutý nosný rám na ukotvenie do steny, ktorý umožňuje meniť konečnú výšku WC ako počas inštalácie, tak aj kedykoľvek neskôr bez nutnosti stavebného zásahu.

Toaleta sa dá oproti štandardnej výške závesných WC zvýšiť o 3 cm alebo znížiť o 1 cm – podľa individuálnych potrieb a preferencií pohodlného sedenia.

Montáž toalety zvládne jeden inštalatér. Vďaka špeciálne vyvinutému ozubenému prevodu pre optimalizovaný prenos sily EFF3 je inštalácia podstatne zjednodušená a urýchlená (EFF – Easy Fast Fix).

Geberit ONE sa upevňuje na osvedčené inštalačné prvky Geberit Duofix pre ľahké konštrukcie alebo Geberit Kombifix pre murované steny.

2019 Geberit ONE WC rear view height adjustability bigview
Zdroj: Geberit

Zvýšenie komfortu v budúcnosti

Funkčné prednosti a podmanivý dizajn toalety Geberit ONE ideálne dopĺňa systém odsávania zápachu Geberit DuoFresh s nočným posvietením alebo bezdotykové ovládanie splachovania Sigma80.

Aby ste si ich mohli dopriať odporúčame priviesť elektrinu do zabudovaného inštalačného prvku už dnes. Elektrická predpríprava otvára dvere zvyšovaniu komfortu a budete pripravení aj na budúce inovácie kúpeľňových zariadení.

2019 Bathroom 03 A1 Geberit ONE orez
Zdroj: Geberit

www.geberit.sk/one

ZDROJ: PR článok spoločnosti Geberit Slovensko s.r.o.