Skryté zásuvky v podlahe zbavia interiér prebytočných káblov

image 65547 25 v1

Tiež premýšľate, kam zapojiť lampu, reproduktory alebo počítač uprostred miestnosti? Tento problém môžu jednoducho a elegantne vyriešiť dizajnové podlahové zásuvky.

Ak nechcete naťahovať predlžovacie káble niekedy cez celú miestnosť, musíte elektroniku alebo zariadenie umiestniť niekam v blízkosti zásuvky. Aj tak sa ale nevzhľadným káblom nevyhnete. Vďaka podlahovým krabiciam ale máte nenápadne pripravené zásuvky, ako napr. dátové/internetové, TV-SAT, 230 V atď. presne v mieste, kde je to potrebné (aj doprostred izby).

Zásuvky v podlahe už nemusia nutne znamenať plastovú nevzhľadnú krabicu. Spoločnosť Stakohome Network, s. r. o., ponúka dizajnové podlahové zásuvky, ktoré sú vhodné ako do bytov a rodinných domov, tak do luxusných objektov aj napr. administratívnych budov či obchodných centier. Konštrukcia podlahových krabíc umožňuje inštaláciu aj v blízkosti podlahového kúrenia.


Zásuvka v podlahe, ktorá sa „stratí“ v každom interiéri.

Podlahové zásuvky v interiéri
V interiéri sa zásuvky v podlahe používajú prevažne ako náhrada za nevzhľadné predlžovacie káble, aby sa minimalizovali káble na podlahe. Vďaka tomu sú potom zásuvky presne tam, kde sú potrebné, napríklad pod stôl alebo k voľne stojacim reproduktorom prípadne svetelnej lampe. Dizajnové podlahové zásuvky od spoločnosti Stakohome Network, s. r. o., interiér v žiadnom prípade nekazia. Takmer si ich človek v podlahe ani nevšimne, keďže veko je možné prekryť podlahovou krytinou (drevom, dlažbou, kobercom alebo linoleom) podľa potreby.  


Veko je možné prekryť akoukoľvek krytinou – v interiéri je prakticky neviditeľné

Vybavenie podlahovej krabice zásuvkami vždy závisí od jednotlivých požiadaviek zákazníka. Popri elektrických zásuvkách 230 V je možné do podlahovej krabice pripraviť aj dátové/počítačové zásuvky, TV, HDMI, audio/video, USB, VGA atď. Podlahové krabice/zásuvky sa hodia aj do namáhaných interiérov, akými sú napríklad výstavné plochy, kancelárie, autosalóny atď.

Do veka podlahovej zásuvky je možné vložiť podlahu/dlažbu do hrúbky 15 mm

Podlahové zásuvky na vonkajšie použitie
Exteriérové podzemné zásuvky slúžia na privedenie elektrickej energie (prípadne TV, dátové/počítačové siete, audio atď.) na miesta, ako je záhrada, vjazdy, garáže, terasa a pod. Ukrývať sa môžu aj pod trávnikom, kde sú pripravené na zapojenie záhradného náradia alebo napr. vianočného osvetlenia.

Pri používaní je vhodné vonkajšiu zásuvku dočasne opatriť násadcom.

Sú vyrobené tak, aby zniesli vonkajšie klimatické podmienky, tzn. že sa dodávajú s krytím typu IP67 (vodotesné), ktoré zabraňuje vniknutiu vody či nečistôt do priestoru krabice.

Vonkajšia podzemná zásuvka s potrebným krytím (IP67) proti vode a prachu.

Inštalácia podlahových krabíc/zásuviek je jednoduchá a následná údržba nenáročná.

Radi vám poradíme s výberom najlepšieho riešenia.

Viac informácií na www.podlahove-zasuvky.cz, alebo na telefóne: +420 226 517 522, mobil: +420 776 780 378

Štandardne dodávame aj na Slovensko.

Stakohome Network, s. r. o.
www.podlahove-zasuvky.cz

ZDROJ: PR článok společnosti Stakohome Network, s. r. o.

Komentáre