Ďalší luxusný bytový dom v Bratislave

Ďalší luxusný bytový dom v Bratislave

Povesť prestížnej adresy Koliba potvrdzuje aj záujem developerov o túto lokalitu. Na Brečtanovej ulici sa nedávno vydalo ďalšie stavebné povolenie a v týchto dňoch rozbieha developerská spoločnosť GRUNT výstavbu. Dom, v ktorom bude 38 bytov s obytnou plochou od 42 do 208 štvorcových metrov, by sa mal podľa plánov dokončiť na jar 2009. Investičné náklady na výstavbu sa pohybujú okolo 300 miliónov korún.Bytový dom vďaka použitým materiálom, ako aj luxusnému štandardnému vybaveniu spĺňa predstavy náročnej klientely. V architektonickom riešení sa rovnaká pozornosť venovala aj vybaveniu spoločných priestorov.

Všetky byty majú otvorenú a variabilnú dispozíciu, pričom takmer každý byt má lodžiu alebo terasu s výhľadom na mesto či lesopark. Bytový dom tvoria dva bloky so samostatnými vchodmi. Na najvyššom, piatom nadzemnom podlaží sú dva veľkometrážne apartmány s priestrannou terasou. Všetky byty budú presvetlené vďaka veľkým zaskleným plochám a francúzskym oknám. Parkovanie je zabezpečené v podzemných priestoroch, v uzamykateľných garážových boxoch na diaľkové ovládanie. Všetky byty budú mať podlahové vykurovanie, predprípravu na inštaláciu klimatizácie a zariaďovacie predmety od popredných svetových výrobcov. Súčasťou trojizbových a väčších bytov bude aj kozub.

Podľa Ing. Petra Uhlárika, podpredsedu predstavenstva GRUNT, a. s., zaplatia záujemcovia o tieto byty od 100 000 korún vrátane DPH za štvorcový meter. „Bytový dom na Brečtanovej ulici spája luxusné bývanie v prestížnej lokalite s možnosťou rekreačného a športového vyžitia. V jeho blízkosti sa nachádza lesopark s cyklotrasami a turistickými chodníkmi, bobová dráha a lyžiarsky svah, ako aj sedačková lanovka. A pritom je len na skok do centra mesta,“ dodáva Uhlárik.

Plný komfort pri výbere bytu poskytne nové zákaznícke centrum GRUNT v City Business Center II na Karadžičovej 10. V interaktívnom a modernom prostredí sa klient dozvie všetky potrebné informácie a zároveň si môže pozrieť 3D model projektu.

Názov stavby: Luxusný bytový dom Brečtanka
Lokalita: Bratislava III-Koliba, Brečtanová ulica
Architektonická koncepcia: A.S.Projekt – ing, s. r. o., ­Bratislava
Developer: GRUNT, a. s.
Počet bytových jednotiek: 38
Počet podzemných parkovacích boxov: 46
Začiatok výstavby: október 2007
Predpokladané ukončenie výstavby: jar 2009
Investičné náklady: 300 mil. Sk

(mj)
Vizualizácie: Grunt, a. s.