image 63674 25 v1

Uvoľnené perspektívy

Divízia RENOLIT EXTERIOR predstaví počas aktuálneho ročníka veľtrhu fensterbau/frontale 2014 svoje výrobky a služby pod mottom „RENOLIT. JUST RELAX." Dôvodov uvoľniť sa je hneď niekoľko: spokojnosť, bezstarostnosť, či obyčajná radosť z krásnych vecí. Vysoko účinné fólie RENOLIT EXOFOL chránia a zdobia povrch stavebných prvkov, v exteriéri, a tak prispievajú k bezstarostnému životu stavebníka. Široká škála dekorov a farieb fólií prepožičiava fasáde krásu. Služby spoločnosti, ktoré sa viažu k fóliám RENOLIT si zas kladú za cieľ spokojnosť zákazníkov.

Stánok spoločnosti RENOLIT s číslom 231 v hale 6 sa počas veľtrhu fensterbau/frontale 2014 (26. – 29. marec 2014) zameria na predstavenie novej generácie fólií RENOLIT EXOFOL PX. Prémiová fólia na vonkajšie použitie obsahuje špeciálne vyvinutý polyakrylát. Ten v podobe priehľadnej krycej vrstvy chráni tak farbu, ako aj základnú fóliu. „Vďaka tejto technológii sa zvyšuje odolnosť fólie proti poveternostným vplyvom a zároveň sa zvyšuje životnosť,“ hovorí Ladislav Csanda, obchodný riaditeľ RENOLIT CZ.

RENOLIT EXOFOL PX, okrem iného, spĺňa požiadavky certifikácie RAL-GZ 716 a prekonáva skúšobné kritériá takmer všetkých technických noriem. Vysoko kvalitné zložky patentovaného výrobku umožňujú dať maximálnu záruku až do 15 rokov, pričom skutočná životnosť mnohonásobne prekonáva tento časový horizont.
Okrem vyspelých vlastností výrobku vyniká RENOLIT EXOFOL PX jednoduchým spracovaním.

RENOLIT rozširuje služby pre fólie
Spoločnosť RENOLIT predstaví na veľtrhu aj rozšírené portfólio služieb, ktoré sa viažu k fóliám. Aktuálne v oblasti rezania fólií na požadovanú šírku. L. Csanda vysvetľuje dôvody tohto rozhodnutia: „Naši zákazníci si čoraz častejšie vystačia len s malým množstvom fólie jednej farby, keďže sa ponuka farieb značne rozrástla.“ Spoločnosť sa prispôsobila tomuto trendu a dokáže poskytnúť 200 m dlhé role s rôznymi šírkami.

Praktické ukážky na stánku sa počas tohto ročníka zamerajú na ukážku správneho čistenia fólií. „Chceme hovoriť o tom, ako možno povrchy okenných fólií vyčistiť bez zvyškov nečistôt a bez poškodenia tak, aby okenný rám a krídla dlho vyzerali esteticky a zároveň boli odolné proti poveternostným vplyvom,“ vysvetľuje cieľ praktických ukážok L. Csanda.

Viac informácií získate na www.renolit.com