Veľtrh Coneco uľahčí stavbu aj rekonštrukciu

image 87555 25 v1

Koniec marca bude v bratislavskej Inchebe patriť už 38. ročníku medzinárodného veľtrhu stavebníctva Coneco, ktorý doplní 27. ročník medzinárodného veľtrhu využitia energie Racioenergia. Veľtrhy od 22. do 25. marca 2017 predstavia najnovšie trendy v stavebníctve, architektúre a dizajne, progresívne stavebné materiály, zariaďovacie prvky a komponenty do interiéru a exteriéru.

Sortiment vystavovateľov obsahuje nielen výber stavebných materiálov, ale aj ďalšie komponenty ako okná, dvere, strechy, podlahy, klimatizácie, elektroinštalácie, sauny, vírivky, bazény, garážové brány či zariadenie do záhrady.


Milovníkov architektúry a dizajnu zaujmú klasické i netradičné riešenia do interiéru. V súčasnosti veľmi trendové prírodné materiály ako drevo, kameň, kov či betón, budú na veľtrhu hojne zastúpené.


Veľtrh sprevádzajú výstavy Drevodomy a Pasívne domy, ktoré prinášajú široké zastúpenie firiem  zaoberajúcich sa realizáciou takýchto stavieb, a výstava Voda, ktorá predstavuje riešenia zamerané na udržateľný rozvoj, protipovodňové opatrenia či podporu v oblasti vodného hospodárstva.

www.incheba.sk

KategórieUdalosti