Účastníci DEVI/Danfoss Akadémie sa pripravili na vykurovaciu sezónu

ucastnici devi danfoss akademie sa pripravili na vykurovaciu sezonu

Zástupcovia odbornej verejnosti v oblasti vykurovania sa pred začatím vykurovacej sezóny stretli v štyroch krajských mestách na odbornom seminári s názvom DEVI/Danfoss Akadémia. Účastníci privítali možnosť rozšíriť si svoje vedomosti a vymeniť si odborné skúsenosti z praxe.

Technologický pokrok neustále prináša nové možnosti, ktoré uľahčujú a zlepšujú kvalitu života aj v oblasti vykurovania domov a bytov. Najnovšie trendy v oblasti vykurovania prezentovali odborníci spoločnosti Danfoss na seminári DEVI/Danfoss Akadémia, ktoré pripravila spoločnosť Danfoss. Celkovo sa podarilo vyškoliť takmer 150 projektantov, inštalatérov a ďalších odborníkov v oblasti vykurovania, ktorí zároveň získali certifikát o absolvovaní DEVI/Danfoss Akadémie.

Program školenia bol zameraný na riešenia častých problémov týkajúcich sa projektovania, navrhovania, inštalácie, regulácie a údržby vykurovacích systémov. Spoločnosť Danfoss predstavila na akadémii po prvý raz odbornej verejnosti atraktívny dotykový termostat DEVIregTM Touch. Účastníci zároveň získali najnovšie informácie ohľadom diaľkovej a bezdrôtovej regulácie vykurovania, automatického vyvažovania a distribúcie tepla. Odborníci spoločnosti Danfoss tiež prezentovali skúsenosti a odporúčania z inštalácií programovateľných hlavíc living by Danfoss.

Viac informácií na www.danfoss.sk

–>–>

Komentáre