Senzorové armatúry do hygienických zariadení

senzorove armatury do hygienickych zariadeni

Nemecká spoločnosť Schell, výrobca armatúr a inštalačnej techniky, získala renomé na európskom trhu predovšetkým vďaka kvalite spracovania a praktickému dizajnu. V čase, keď mnohé spoločnosti vyrábajú komponenty vo východnej Ázii, Schell zakladá svoj úspech na tradičnej európskej práci a materiáli. Funkčné, praktické, úsporné a vkusné – také sú senzorové armatúry Modus E

.Senzorové armatúry sú kompaktné batérie so zabudovaným infračerveným senzorom. Po priblížení rúk k batérii sa spustí prúd vody, ktorý sa po ich vzdialení automaticky vypne. Dosah senzoru sa dá individuálne nastaviť. Táto technológia je absolútne hygienická a v súčasnosti vo verejnom sektore vďaka prísne nastaveným požiadavkám EÚ na hygienu už ťažko nahraditeľná. A nezanedbateľná je aj úspora vody. Vďaka technike infrasenzoru možno znížiť spotrebu vody o viac ako 60 %.

Armatúry sa jednoducho pripoja na rohové ventily pomocou flexi-hadičiek Clean-Fix S, ktoré sú súčasťou balenia. Ide o moderné riešenie hygieny vo verejných a komerčných sanitárnych priestoroch s jednoduchou montážou, príjemnou cenou a vysokou odolnosťou.

(Zdroj: Schell)

KategórieUdalosti