Moderné šikmé strechy

image 94866 25 v2

Žiadaný nízky sklon a čisté línie prinášajú na strechu modely keramickej krytiny Creaton – Domino a Futura.

Plochá maloformátová škridla Domino v sebe snúbi tradíciu prírodného stavebného materiálu – pálenej škridly – a moderný vzhľad bez akýchkoľvek prebytočných štýlových prvkov. Sústreďuje sa na optimálnu funkciu a hospodárnosť pre pokrývača a stavebníka. Použitím tejto škridly možno dosiahnuť elegantné kompozície nielen na novostavbách, ale aj na rekonštruovaných objektoch.

Veľkoformátová pálená škridla Creaton Futura prináša na strechu nielen pôsobivý optický efekt, ale zároveň umožňuje konštruovať strechy s nízkym sklonom už od 10° (s vodotesným podstreším).

Výhodou je aj jej veľký formát, ktorý je aktuálne medzi stavebníkmi mimoriadne obľúbený pre svoju hospodárnosť a jednoduchosť montáže. Vynikajúci optický vzhľad celej plochy strechy sa dosahuje striedaním mäkkých prechodov medzi svetlom a tieňom v dôsledku tvaru škridly.


Nemecký výrobca Creaton poskytuje na funkčné vlastnosti oboch modelov škridiel záruku až 50 rokov.

Jesenná akcia na novú strechu

Do konca septembra bude možné zakúpiť modely škridiel Domino a Futura za zvýhodnenú cenu. Jesenná predajná akcia sa tiež vzťahuje na všestranné veľkoformátové keramické škridly Titania a Maxima a na betónovú strešnú krytinu CREATON. Zákazníci na západnom Slovensku si so zaujímavou zľavou môžu objednať aj prémiovú pálenú škridlu Magnum.

www.creaton.sk

KategórieUdalosti