Jediná plechová krytina bez viditeľných skrutiek

jedina plechova krytina bez viditelnych skrutiek

Strešná krytina Lindab Goodlock je unikátna práve tým, že ako jediná plechová krytina na trhu sa neskrutkuje v ploche strechy. Celý strešný systém je zámkový, čo laicky znamená, že do seba veľmi presne zapadá a nedochádza tak k perforácii krytiny. Vďaka tomu toto jedinečné kotvenie krytiny odstraňuje u zákazníkov strach z neskrytých skrutiek, ktoré sú v tomto prípade prekryté samotnou strešnou krytinou.

Praktickou výhodou tejto krytiny je aj  jej rozmer. Maloformátové dielce umožňujú jednoduchú manipuláciu pri práci a rýchlu realizáciu a dodávku strešného systému. Krytina je dodávaná na europaletách, čo umožní bezproblémovú prepravu na miesto realizácie a rovnako aj možnosť výroby na sklad. V praxi to znamená, že krytina potrebná pre štandardný rozmer strechy vám príde úhľadne poukladaná na jednej europalete, na rozdiel od veľkoformátových, alebo tvrdých skladaných krytín, ktoré vám môžu zbytočne zaberať a blokovať priestor na dvore.

Vstupný materiál, ktorý sa používa pri výrobe tejto strešnej krytiny je vysokokvalitný švédsky oceľový plech, ktorý je ošetrený povrchovou  úpravou Lindab Classic MATNÝ s 15 ročnou zárukou alebo Lindab Elite s 30 ročnou zárukou.


 
Zdroj: Lindab a.s., www.stresnysystem.sk

–>–>