JAGA večer 2012

jaga vecer 2012

Jeseň a občas aj skorá zima sa vo vydavateľstve JAGA nesie v znamení kanadskej husi. Tradičná značka vydavateľstva aj v utorok 11. decembra 2012 symbolicky preletela v bratislavskom Ateliéri Babylon nad hlavami obchodných partnerov a spolupracovníkov, aby opäť priniesla zábavu a príjemný pokus o lietanie v neistých časoch.

Moderovania sa so šarmom sebe vlastným opäť chopil Matej Šišolák vedúci redakcií JAGA Media (českej sestry vydavateľstva JAGA). Hosťom ponúkol krátky prehľad titulov, ktoré vydavateľstvo JAGA vyprodukovalo v uplynulom roku, vtipne okomentoval vynovenú vizáž titulov Urob si sám a ASB a predstavil zmeny, ktoré čitateľov a partnerov vydavateľstva čakajú v budúcom roku. Svoj pozdrav hľadisku adresoval aj riaditeľ vydavateľstva Peter Halász.


Fotogaléria z JAGA večera

K tradíciám JAGA večerov patrí aj kvalitné divadlo. Slávna „one man show“ Caveman v podaní Jakuba Slacha nebola len obranou jaskynného človeka, bola najmä o našich súčasných vzťahoch – čo robí muža mužom a ženu ženou, o rozdieloch medzi nami, o láske, partnerstve a vtipne utajených kvalitách oboch pohlaví.

Jakub Slach svoj herecký koncert správne vygradoval a strhol obecenstvo k spoločnému predstaveniu zvanému dobré divadlo. Po neutíchajúcom potlesku nasledoval spoločenský raut, na ktorom doznieval leitmotív hry: všetko je o vzťahoch a vzájomnom porozumení.

Ľudo Petránsky a Mária Nováková
Foto: Dano Veselský
–>–>

KategórieUdalosti