Konferencia KOBD bude o zelených bytových domoch. Prihláste sa!

KOBD (Komplexná obnova bytových domov) je medzinárodná konferencia s pätnásťročnou tradíciou podpory a spolupráce. Stala sa vyhľadávaným odborným podujatím zameraným na obnovu, správu a financovanie bytových domov. V dňoch 22. – 23. 3. 2022 sa uskutoční jej aktuálny ročník Tohtoročný podtitul je Zelené a environmentálne akceptovateľné bytové domy.

Môžete sa tešiť na príspevky odborníkov z ministerstiev, univerzít, finančných inštitúcií, združení a rôznych firiem z praxe. A venovať sa budú takmer každej oblasti obnovy bytových domov a jej moderným trendom.

Vynikajúca príležitosť na vzdelávanie, networking a nadväzovanie nových obchodných vzťahov, partnerstiev a budovanie spolupráce. To ale nie je všetko. KOBD je srdcovka aj vďaka výbornej atmosfére a príjemnému horskému prostrediu. Každoročne sa teší vysokému záujmu a účasti, či už zo strany firiem, ale najmä správcovských spoločností, bytových družstiev, bytových podnikov a združení.

Odborný program konferencie bude aj tento rok rozmanitý a nájdete ho v grafickej verzii TUv tlačovej verzii TU

Čo na vás čaká

* 2 dni odborného programu (prezenčne aj online)

* Vystavovateľské stolíky priamo v konferenčnej miestnosti,

* Vstup do Aqua + Sauna Paradise (počas prevádzkových hodín, neplatí v deň odchodu) a fitness centra,

Ranné plávanie s výhľadom na Kriváň v čase 7:00–10:00 hod.,

* Zábava a skvelá atmosféra na večernom raute so živou hudbou alebo DJ,

+ Veľa prekvapení 🙂

Konferencia sa uskutoční prezenčne (ak budete mať záujem o online, bude možnosť sledovať konferenciu naživo cez Youtube). Hotel funguje jedine v režime OP+ (očkovaní a prekonaní) a všetky podrobné informácie ohľadom účasti, dostane každý účastník kongresu v dostatočnom predstihu. Pre Vašu bezpečnosť budú v celom hoteli rozmiestnené dezinfekčné prostriedky a spoločné priestory sa budú pravidelne dezinfikovať.

Prihlásiť sa môžete TU:

Konferenčný poplatok je vo výške:

75 eur/ osoba + večerný raut (bez ubytovania)

Konferenčný poplatok zahŕňa občerstvenie, prenájom, režijné náklady, parkovné a voľný podvečerný vstup pre ubytovaných účastníkov do Aqua + Sauna Paradise.

Ubytovanie a stravovanie zabezpečujeme centrálne a hradí si ho každý účastník, resp. organizácia priamo cez hotel – najneskôr 2 týždne pred daným termínom.

Pošlite krátku objednávku na firmy@hotelpermon.sk a napíšte, že sa účastníte konferencie KOBD. Následne Vám bude od hotela Permon zaslané potvrdenie o rezervácií a vystavenie zálohovej faktúry.

V prípade ak máte záujem ubytovať sa na viac ako jednu noc, ubytovanie si riešite osobne s hotelom Permon cez e-mail na adrese firmy@hotelpermon.sk.

Grand hotel Permon **** ponúka rozmanité možnosti ubytovania. V cene ubytovania sú aj raňajky, podávané na mieste ubytovania.

Zvýhodnené ceny ubytovania v hoteli Permon:

Izba Typ izby Cena izby/noc
2-lôžková, izba obsadená minimálne 2 osobami Premium Mini 110€
1-lôžková, resp. 2-lôžková obsadená 1 osobou Premium 90€
Osoba/noc na prístelke 54€

 

Stravovanie Cena/osoba
Obed (formou švédskych stolov) 12€
Večera (formou švédskych stolov)
22.3. je pre Vás pripravený RAUT s večerou zadarmo
17€

V prípade zrušenia rezervácie alebo jej časti 1 – 5 dní (vrátane) pred nástupom na pobyt je stornopoplatok vo výške 100 % z ceny objednaných služieb alebo z ceny stornovanej časti objednaných služieb, uvedenej v potvrdení rezervácie.

Zdroj: KOBD