image 93711 25 v1

Futbalový turnaj JAGA CUP 2017

Skvelé individuálne výkony, tímový duch, enormné nasadenie, taktická vyzretosť – to všetko sprevádzalo prestížny futbalový turnaj JAGA CUP, ktorý sa konal 24. augusta 2017 na ihrisku v Pezinku.

Ako tradične, aj sedemnásty ročník turnaja si vybral nádherný slnečný deň, ktorý sa niesol v znamení elektrizujúcej atmosféry, futbalového zanietenia, kreatívnych súťaží a pečených prasiatok. 

VIAC FOTO Z TURNAJA

Futbalové zápolenie moderoval Slávo Jurko. Mužstvá boli rozdelené do dvoch skupín, z každej skupiny neskôr postúpili do bojov o prvenstvo tí najlepší.

Na turnaji mužstiev prvej stavbárskej ligy sa stretli už stabilné družstvá spoločností Baumit, Dopravoprojekt, JUB, Knauf Insulation, Penta Investments, Porfix, Pro Ceram, Slovenská komora stavebných inžinierov, Ústav stavebnej ekonomiky, Wienerberger/Tondach a vydavateľstva JAGA.

Tohto roku sme privítali aj nových hráčov zo spoločnosti Ingsteel. Víťazstvo si odnieslo družstvo Baumit, druhé bolo družstvo Slovenskej komory stavebných inžinierov a na treťom mieste sa umiestnil nováčik Ingsteel.

Víťazom srdečne gratulujeme, ale ďakujeme aj všetkým zúčastneným družstvám, ktoré opäť pozdvihli úroveň futbalu na Slovensku. Tešíme sa na stretnutie budúci rok – presnejšie 23. 8. 2018.

Vydavateľstvo JAGA

Zuzana Koporcová