Tewfik Sabongui

Colliers predstavil nového generálneho riaditeľa pre Slovensko a Českú republiku

Popredná spoločnosť v oblasti rôznorodých profesionálnych služieb a investičného manažmentu Colliers oznamuje, že Tewfik Sabongui, súčasný Managing Partner v Českej republike, rozšíri svoje kompetencie o funkciu výkonného riaditeľa pre Slovensko. Richard Urvay, súčasný Managing Director Colliers na Slovensku, ukončuje svoje pôsobenie v spoločnosti ku koncu apríla, aby zaujal pozíciu na strane klienta.

Tewfik Sabongu je uznávaným odborníkom v odbore s viac ako 24-ročnými skúsenosťami v Českej republike a na realitnom trhu v strednej a východnej Európe. Má bohaté skúsenosti s dohľadom nad operáciami v niekoľkých krajinách, pričom v celom regióne strednej a východnej Európy nastavil a realizoval viaceré úspešné projekty, vďaka ktorým prepojil množstvo klientov.

Nový generálny riaditeľ pre Česko a Slovensko je odborníkom na kapitálové trhy, prenájom kancelárií, developerské poradenstvo a realizáciu fúzií a akvizícií v Českej republike a na Slovensku. Úzko spolupracuje s lízingovými, poradenskými a investičnými obchodnými líniami s cieľom získavať a rozširovať biznis a rozvíjať vzťahy s klientmi.

„Som presvedčená, že vďaka svojim bohatým skúsenostiam a trhovej vízii sa Tewfik bude aj naďalej zameriavať na aktivity, ktoré posilnia našu prítomnosť, podporia vynikajúcu úroveň služieb pre našich klientov a budú naďalej priťahovať do nášho podnikania veľké talenty. Zároveň by som sa po takmer piatich rokoch vedenia slovenskej divízie Colliers chcela Richardovi poďakovať za jeho odhodlanie a nadšenie a popriať mu všetko najlepšie na jeho ďalšej kariérnej ceste,“ uviedla Monika Rajska-Wolinska, generálna riaditeľka Colliers pre región strednej a východnej Európy.

Richard Urvay, súčasný Managing Director Colliers na Slovensku, ukončuje svoje pôsobenie v spoločnosti ku koncu apríla, aby zaujal pozíciu na strane klienta.

V súvislosti so svojím vymenovaním Tewfik povedal: „Mojím cieľom a prioritou je stavať ďalej na úspechoch, ktoré Richard a náš slovenský tím dosiahli, a využiť túto príležitosť na posilnenie česko-slovenských vzťahov a spoločných záujmov. Spoločne budeme pokračovať v budovaní silnej pozície na trhoch obidvoch krajín a využívať spoločné a zdieľané obchodné príležitosti v prospech našich klientov a rozširovať rozsah našich služieb.“