Fusion360 CAM CZ

CAD Studio uvádza českú lokalizáciu pre Autodesk Fusion 360

Spoločnosť CAD Studio uľahčuje českým a slovenským profesionálom i laikom využitie populárnej konštrukčnej CAD/CAM aplikácie Autodesk® Fusion 360™.

Spoločnosť CAD Studio, najväčší špecializovaný dodávateľ CAD, CAM, PDM, BIM a GIS riešení v strednej Európe a autorizovaný partner firmy Autodesk, vydáva českú lokalizáciu CAD/CAM/CAE aplikácie Autodesk® Fusion 360™.

fusion 360 badge

Na konferencii CADfórum 2019 bude spoločnosť CAD Studio prezentovať okrem iného aj novú českú lokalizáciu konštrukčnej aplikácie Autodesk Fusion 360. Tento cenovo dostupný CAD/CAM nástroj pre Windows a MacOS poskytuje všetky funkcie potrebné na modelovanie, konverzie CAD dát, generatívne navrhovanie, prípravu výroby, simulácie a obrábanie či 3D tlač moderných výrobkov.

Profesionáli z radov menších výrobných firiem i študenti a domáci majstri, ktorí majú licenciu Fusion 360 k dispozícii zdarma, môžu teraz využívať tieto konštrukčné a výrobné 3D nástroje aj v češtine, čo uľahčí prácu hlavne začiatočníkom. Fusion 360 má jednoduché ovládanie a využíva cloudové funkcie na podporu všetkých bežných CAD formátov. Profesionálne simulačné funkcie a pokročilé CAM funkcie podporujúce až 5-osové obrábanie pokrývajú väčšinu potrieb konštrukčných a výrobných firiem. CAD Studio ponúka pre Fusion 360 množstvo doplnkových služieb vrátane školení a zákazkového vývoja aplikácií i CNC postprocesorov.

Záujemcovia si môžu tento lokalizačný doplnok objednať na fusioncesky.cz alebo ho získať pri nákupe licencie Autodesk Fusion 360 na shop.cadstudio.cz.

„Českou lokalizáciou chceme sprístupniť tento moderný nástroj ďalším konštruktérom a zjednodušiť využívanie CAD/CAM technológií v českých a slovenských výrobných firmách. Mnohým zákazníkom už Fusion 360 pomohol úspešne nahradiť pôvodné ťažkopádne a drahé softvérové nástroje,“ hovorí Radomír Žvak, obchodný riaditeľ CAD Studia.

O spoločnosti CAD Studio

CAD Studio s.r.o. je dodávateľom CAD, CAM, BIM, PDM a GIS riešení v strednej Európe a má 28-ročnú tradíciu. Portfólio spoločnosti pokrýva všetky profesijné riešenia v oblastiach strojárstva a výroby, stavebníctva a architektúry, geodézie a mapovania, vizualizácie a animácie i geografických informačných systémov na správu majetku a infraštruktúry. V ponuke CAD Studia zákazníci nájdu aj komplexné služby vrátane implementácií, zákazkového vývoja a odbornej technickej podpory.

CAD Studio, súčasť holdingu AUTOCONT, je najvýznamnejším partnerom spoločnosti Autodesk v Českej a Slovenskej republike a držiteľom najvyšších certifikácií Autodesku.

Viac informácií na:
www.cadstudio.cz, www.cadforum.cz, www.bimfo.cz, blog.cadstudio.cz, facebook.com/CADstudio

ZDROJ: PR článok spoločnosti CAD Studio s.r.o.