Vchodový systém Liberty – evrópske unikum

Partneri sekcie:

Každý nový úspešný produkt má mať v sebe kus geniality... Môže sa o tom určite diskutovať, ale ak by ju nemal, tak prečo vlastne vznikol? Thomas Alva Edison, známy fyzik a vynálezca, predniesol: „Genialita je jedno percento inšpirácie a deväťdesiatdeväť percent potu.“ Ak berieme genialitu optikou tohto citátu, potom predstavenie NOVINKY – vchodového systému LIBERTY od firmy J.A.P. Slovakia môže prebehnúť bez najmenšieho uzardenia.

Ambíciou unikátneho vchodového systému LIBERTY, a to aj v celoeurópskom meradle, je ústretovosť k požiadavkám architektov. Toto komplexné riešenie spája hneď niekoľko funkcií spätých s užívaním domu.

Vyzdvihnúť zaslúži box na ukladanie balíkov bez prítomnosti majiteľa nehnuteľnosti. Rieši ale aj poštovú schránku, zvonček, vchodovú skrytú kameru, bránku, kryt na popolnice, na elektrický alebo plynový rozvádzač a číslo popisné.

CLEANNY - kryt na popolnice, GATIE - bránka, RINGIE - zvonček, schránka, SIGNIE - číslo popisné
CLEANNY – kryt na popolnice, GATIE – bránka, RINGIE – zvonček, schránka, SIGNIE – číslo popisné | Zdroj: JAP FUTURE

Vchodový systém LIBERTY vyniká bezbrehou variabilitou a prispôsobivosťou v mnohých ohľadoch. Obsahuje celkom desať modulov CLEANNY, PACK, RINGIE, FULL, SHIELD, ROOFY, GATIE, ENERGY, SIGNIE a LABEL.

Všetky sú v jednotnom dizajnovom prevedení a je možné ich vyrobiť vo viacerých rozmeroch. Moduly je možné využiť nezávisle na sebe alebo ľubovoľne kombinovať podľa individuálnych potrieb danej stavby. Začlenenie do priestoru je tiež voliteľné, moduly môžu byť umiestnené solitérne a tiež ako súčasť oplotenia.

ENERGY - kryt na elektrický rozvádzač, FULL - box na ukladanie balíkov, zvonček, schránka, kamera
ENERGY – kryt na elektrický rozvádzač, FULL – box na ukladanie balíkov, zvonček, schránka, kamera | Zdroj: JAP FUTURE

„Celkový vývoj tejto novinky stál naozaj veľa potu“, pripomína konateľ spoločnosti J.A.P. Slovakia PaedDr. Petr Paksi DBA a dodáva: „Sme nabití očakávaním, či v systéme LIBERTY nájdu odborníci nielen potrebný kúsok inšpirácie, ale aj slobody pre svoju kreatívnu prácu. Je skutočne unikátny predovšetkým svojou komplexnosťou. Veríme, že uspokojí aj tých najnáročnejších klientov.“

PACK - box na ukladanie balíkov, ROOFY - strieška, schránka, zvonček
PACK – box na ukladanie balíkov, ROOFY – strieška, schránka, zvonček | Zdroj: JAP FUTURE

Zdroj: PR článok JAP FUTURE s.r.o.