Udržateľné profily na Fensterbau Frontale 2024

Deceuninck sa v dňoch 19. až 22. marca 2024 predstaví na veľtrhu Fensterbau Frontale v Norimbergu. Inovatívne poňatý stánok č. 103 v hale 6 s plochou 550 m2 poskytne návštevníkom inšpiráciu, ako v budúcnosti šetriť cenné zdroje a ako sú kľúčové recyklované materiály.

Fensterbau Frontale 2024 je pre Deceuninck ideálnou príležitosťou zahájiť novú kampaň na tému „udržateľného obehového hospodárstva“.

Zdroj: Deceuninck

Unikátna technológia ThermoFibra

Spoločnosť tu predstaví portfólio profilového systému Elegant postavenom na modulárnej platforme iCOR, ktorý získal už rad ocenení. Návštevníci sa na veľtrhu zoznámia aj s profilom ThermoFibra. Technológia sklených vlákien umožňuje výrobu bezoceľových profilov s ešte lepšou tepelnou izoláciou, jedinečnou stabilitou a naliehavkou profilu iba 7 mm. To umožňuje maximalizáciu rozmerov pri mnoho nižšej hmotnosti.

2.
Zdroj: Deceuninck

Na veľtrhu bude odprezentovaný aj sortiment roletových systémov a posuvných dverí, vrátane ukážok rýchlej montáže HST portálov. Návštevníci môžu nahliadnuť aj do nového Deceuninck Project Planner 2.0, plánovacieho nástroja pre výrobcov okien a architektov, ktorý je v záverečnej fáze vývoja.

Viac o oknách na www.deceuninck.sk

Zdroj: Deceuninck, spol. s r.o.