Zjednodušte si život a doprajte si viac slobody pri varení

S varnou platňou Gorenje Omniflex HET949BSC sa už nemusíte starať o to, kam v kuchyni umiestniť odsávač pár. Po celý čas bude diskrétne ukrytý vo varnej platni, aby sa kedykoľvek ako mávnutím čarovného prútika postaral o čerstvý vzduch.

Nová indukčná varná platňa Gorenje Omniflex HET949BSC so zabudovaným odsávačom pár vám poskytne dostatok priestoru nad hlavou a veľkorysý priestor na varenie. Aj množstvo technológií a automatických funkcií, ktoré vám uľahčia život. V kuchyni si budete užívať skutočný pocit slobody a kreativity.

Zdroj: GORENJE

Varná platňa so šírkou 83 cm má štyri varné zóny, z ktorých dve za sebou možno pomocou funkcie AreaFlex spojiť do veľkých varných zón na rovnomerné varenie alebo grilovanie jedál vo väčších nádobách. K pohodliu prispieva aj funkcia jemného rozpúšťania alebo veľmi rýchleho ohrevu, kontrola času varu a odsávania, detská poistka a ochrana proti prehriatiu.

Zdroj: GORENJE

Digestor dosahuje s funkciou PowerBoost a pripojením na odsávacie potrubie odsávací výkon až 700 m3/min. pri maximálnej hladine hluku 66 dB. Alternatívne možno odsávač pár používať v recirkulačnom režime. Spotrebič stojí 1 999 EUR.

sk.gorenje.com 

Zdroj: GORENJE Slovakia s.r.o.