„Sa to“ umyje a usuší

Varenie a pečenie je radosť, ako aj chvíle s blízkymi a priateľmi pri jednom veľkom stole, ktorý je plný dobrého jedla a pitia. Aby ste si spoločné okamihy naozaj užili, je dobre, keď sa niekto postará aj o hromadu špinavých tanierov, pohárov a ďalšieho riadu, ktorý nakoniec po hodovaní zostane.

A v tej chvíli možno aj u vás ožíva legendárna fráza „SA TO umyje“. Nekonečné debaty o tom, kto to umyje, sú u konca. V nových umývačkách Gorenje UltraClean s množstvom inovatívnych funkcií sa riad skutočne perfektne umyje a usuší.

Umývačky sú vybavené jedinečnou patentovanou UV technológiou, ktorá bezpečne odstráni 99,9 % všetkých škodlivých mikroorganizmov vrátane vírusov aj pri nižších teplotách. A tiež technológiou IonTech pre čisté a svieže prostredie v umývačke medzi umývacími cyklami.

Zdroj: GORENJE Slovakia

Jedinečné je aj automatické dávkovanie čistiaceho prostriedku na približne celý mesiac dopredu a dokonalé sušenie pomocou systému Smart UltraDry s ventilátorom a riadenou výmenou vzduchu po otvorení dvierok na konci sušenia.

Skvelá správa je, že odteraz už budú dokonale suché a bez kvapiek vody nielen všetky taniere, príbory a poháre, ale aj plastové dózy, ktoré ste museli väčšinou ešte ručne poutierať.

Zdroj: GORENJE

Ono „SA to“ naozaj umyje a usuší samo a VY nemusíte robiť nič! Tie najvybavenejšie modely umývačiek ako Gorenje GV693C60UVAD majú aj integrovanú wifi a môžete ich ovládať odkiaľkoľvek.

Zdroj: GORENJE Slovakia s.r.o.