image 62662 25 v1
Galéria(4)

Zehnder Akademie v roku 2014

Partneri sekcie:

Otvorenie vzdelávacieho strediska spoločnosti Zehnder Group Czech Republic, s. r. o., v Sezimovom Ústí vzbudilo vlani veľký záujem projektantov, inštalatérov, špecialistov veľkoobchodu a ďalších odborníkov v odbore. Aj v tomto roku máte možnosť prihlásiť sa na odborné školenia.

Zehnder Akademie 1
Zehnder Akademie 2
Zehnder Team

Najväčší európsky výrobca v oblasti vykurovania a vetrania pôsobí v Českej a Slovenskej republike úspešne už niekoľko rokov. Na základe doterajších obchodných výsledkov preto domovská švajčiarska spoločnosť Zehnder Group založila českú spoločnosť Zehnder Group Czech Republic, s. r. o., a práve spomínanú Zehnder Akademiu, ktorá dáva odborníkom z odboru ojedinelú príležitosť získať fundovaný prehľad v ponuke výrobkov a funkčných riešení tejto firmy. Fakt, že sa na slávnostnom otvorení zúčastnil aj sám majiteľ a predseda predstavenstva Hans Peter Zehnder, svedčí o význame, ktorý českému a slovenskému trhu švajčiarska spoločnosť prikladá. „Otvorenie zastúpenia pre ČR a SR je pre nás míľnikom v storočnej histórii spoločnosti, pretože tu nachádzame trh, dobrý tím spolupracovníkov, máme vhodné produkty a môžeme sa oprieť o podporu zákazníkov,“ vyjadril sa pri tejto príležitosti H. P. Zehnder.

Súčasťou sídla firmy a Zehnder Akademie v Sezimovom Ústí je aj showroom výrobkov. Odborníci oceňujú možnosť „ohmatať si“ dizajnové radiátory, stropné sálavé panely a systémy vetrania s rekuperáciou tepla a konzultovať ich konštrukciu a funkčnosť priamo so zástupcami firmy: „Účastníci školení si môžu okrem získania odborných informácií a predajných argumentov prehliadnuť viac než 45 dizajnových kúpeľňových a bytových radiátorov značiek Zehnder a Runtal, môžu sa presvedčiť, ako sa dá využitím bezúdržbového stropného sálavého vykurovania Zehnder dosiahnuť 40-percentná úspora prevádzkových nákladov, a zoznámiť sa s kvalitnými produktmi systému vetrania, ako napríklad s patentovaným entalpickým výmenníkov na spätné získavanie tepla a optimalizáciu vlhkosti alebo s jedinečným systémom rozvodu vzduchu. Navyše, množstvo výrobkov je v prevádzke a slúži na vykurovanie a vetranie akadémie i kancelárie,“ vysvetľuje Ing. Jiří Štekr, vedúci zastúpenia firmy pre ČR a SR. Na nižšie uvedených kontaktoch je možné prihlasovať sa na semináre aj jednotlivo, firma Zehnder však v prípade záujmu usporadúva aj jednodenné firemné školenia.

Portfólio produktov Zehnder ponúka komplexné a v dnešnej dobe stále žiadanejšie energeticky úsporné riešenia klímy, ktoré nachádzajú uplatnenie tak v bytových, ako aj v komerčných a priemyselných budovách. Nie div, že záujem odborníkov o odborné školenia bol v minulom roku enormný. Komfortná priestorová klíma je otázkou správne zvoleného vykurovania, chladenia, prípadne cirkulácie čerstvého a zdravotne neškodného vzduchu – tieto nároky dnes predkladajú pred projektantov a staviteľov nielen investori komerčných a priemyselných komplexov, ale rovnako aj nových rodinných domov. Od projektantov očakávajú znalosti najnovších poznatkov a trendov v odbore a práve tieto informácie im odborné školenia Zehnder poskytujú. Účastníci po skončení školenia navyše získajú certifikát, ktorý môžu následne uplatniť v rámci programu Nová zelená úsporám.

Zehnder Akademiu nájdete v sídle spoločnosti Zehnder Group Czech Republic, s. r. o., na adrese Pionýrů 641, 391 02 Sezimovo Ústí II, Česká republika (za Táborom smerom na České Budějovice, na diaľnici Praha – České Budějovice, exit 83,5 km smer Planá n. Lužnicí).

Prihlášky na školenia je možné zasielať e-mailom na adresu: info@zehnder.cz. V prípade ďalších otázok môžete kontaktovať firmu telefonicky na číslach : T +420 383 136 222, M + 420 731 414 443.

Program a termíny školení nájdete //Zehnder_Program_a_terminy_skoleni_1_pol_2014.pdf>TU.

Zehnder Group Czech Republic, s. r. o. • Pionýřů 641 • 391 02 Sezimovo Ústí II • Česká republika
T +420 383 136 222 • info@zehnder.cz • www.zehnder.cz

ZDROJ: PR článok spoločnosti Zehnder Group Czech Republic, s. r. o.