Geniox Go – Pre rekonštrukcie aj novostavby Predstavujeme najlepšiu kompaktnosť na trhu

Vetracie jednotky Geniox Go sú známe predovšetkým vďaka jednoduchosti montáže, s klapkami, reguláciou a vodným ohrievačom integrovanými do jedného uprataného a „pripraveného“ balíka. Pri niektorých projektoch je však priestor prémiovým artiklom a preto má kompaktnosť väčšiu hodnotu ako integrované funkcie.

Aby sme našim zákazníkom poskytli najlepšie možné riešenie pre všetky typy projektových požiadaviek, teraz do Geniox Go pridávame možnosť mať externé funkcie. To umožňuje minimalizovať dĺžky sekcií a celkové rozmery hotovej VZT jednotky Geniox.

Ak váš projekt vyžaduje kompaktnosť a jednoduchú prepravu, klapky, skrinku regulácie a vodný ohrievač je teraz možné presunúť mimo jednotku a dĺžky sekcií je tak možné skrátiť na nevyhnutné minimum.

Výsledkom je špičková kompaktnosť a vzduchotechnická jednotka Geniox Go pripravená na inštaláciu aj v projektoch s obmedzeným priestorom.

Výnimočná jednoduchosť prepravy

Dostať vetraciu jednotku na miesto inštalácie môže byť veľkou výzvou, ktorá si niekedy si vyžaduje časovo náročné, nákladné a riskantné operácie. To platí pre mnoho projektov – rekonštrukcií, ako aj pre nové budovy, kde logistika na mieste môže komplikovať prepravu veľkých komponentov.

Výsledkom takýchto obmedzení môže byť nakoniec použitie VZT jednotky s nižším výkonom ako by bolo potrebné, kompromisy v oblasti energetickej účinnosti a potrebu komplikovaných a nákladných operácií demontáže, prepravy a montáže na mieste. S jednotkami Geniox Go tieto nástrahy projektu teraz patria minulosti.

Vďaka externým funkciám a sekciám s optimalizovanou veľkosťou je Geniox Go možné prepraviť štandardným dverným otvorom. To platí pre celý rad, od veľkosti 10 po veľkosť 31. Paletový vozík so zabalenou vetracou jednotkou Geniox Go s výkonom až do 35 000 m3/h priamo do budovy – bez potreby demontáže.

Táto pozoruhodná vlastnosť umožňuje objednať kompletnú a testovanú vetraciu jednotku Geniox Go zmontovanú vo výrobnom závode na akýkoľvek projekt rekonštrukcie, pri zabezpečení výrobných štandardov so skutočne deklarovaným výkonom inštalovanej jednotky.

Kompletná sada vlastností a funkcií

Geniox Go disponuje celou škálou dostupných funkcií, príslušenstva a vlastností, ktoré vám umožňujú nakonfigurovať najlepšiu jednotku podľa potrieb a požiadaviek projektu.

Dostupné vlastnosti a funkcie:

  • Rotačný rekuperátor – kondenzačný alebo sorpčný
  • Eco-rotor – o jednu veľkosť väčší rotor
  • Protiprúdový rekuperátor
  • Krížový rekuperátor
  • SoftCooler – vstavané chladenie
  • Reverzibilné tepelné čerpadlo – chladenie a kúrenie

Pre všetky verzie Geniox Go sú k dispozícii rôznorodé riešenia rekuperácie a chladenia. Pre originálnu jednotku so vstavanými funkciami je k dispozícii konfigurácia rooftop a tiež pripojenia potrubí smerom hore.

Hygienické vyhotovenie

Všetky VZT jednotky Geniox Go sú hygienicky nezávadné, navrhnuté a skonštruované tak, aby sa dali ľahko čistiť, a z hygienických materiálov, ktoré v priebehu času zaisťujú v jednotke hygienické podmienky. Kompletnú ponuku Geniox Go je možné dodať ako jednotky hygienicky certifikované podľa VDI 6022-1.

 

Dôvera – to je to o čo sa snažíme. Pri výbere kritického komponentu pre váš projekt by ste sa však nemali spoliehať sa iba na dôveru. Preto je celý rad Geniox Go certifikovaný spoločnosťou Eurovent. Eurovent poskytuje nezávislé testovanie a overovanie deklarovaných údajov o výkone tretími stranami. Môžete si tak byť istí, že vaša jednotka Geniox Go funguje tak, ako sme vám sľúbili.

www.systemair.sk

Zdroj: Systemair a.s