Novinka: elektrický kotol Vitotron 100 od spoločnosti Viessmann

Vitotron 100 Milieu 3
Zdroj: Viessmann

Spoločnosť Viessmann rozširuje svoje produktové portfólio o elektrické vykurovacie systémy. V septembri uviedla na trh nový elektrický kotol Vitotron 100.

Elektrické kotly sú moderným, komfortným a bezpečným zdrojom tepla. Medzi ďalšie výhody patrí estetický vzhľad a automatická modulácia výkonu.

Elektrokotol Vitotron 100
Elektrokotol Vitotron 100 | Zdroj: Viessmann

Inštalácia kotla Vitotron 100 je lacná a nevyžaduje pripojenie plynového potrubia, stavbu komína, kotolne ani priestory na skladovanie paliva, stačí iba pripojenie elektrickej energie. Kotol taktiež dokáže spolupracovať s ľubovoľným vykurovacím systémom, napr. tepelné čerpadlo, kozub alebo kotol na tuhé palivo. Takto spája využívanie obnoviteľných zdrojov s komfortom používania a zaisťuje teplo v domove, keď používatelia nie sú doma.

Vitotron 100 Milieu 1
Zdroj: Viessmann

Systém obsahuje elektrický zdroj tepla s reguláciou vykurovacieho okruhu, čerpadlom a expanznou nádobou. K dispozícii sú dva výkonové stupne 8 kW a 24 kW. Vitotron 100 je k dispozícii v dvoch verziách: jedna s ekvitermickou reguláciou alebo ako regulácia na konštantnú teplotou.

Nechajte si poradiť u svojho odborného partnera firmy Viessmann alebo na www.viessmann.sk.

KategórieVykurovanieZnačky