VI. ročník konferencie TECHFORUM 2020 sa niesol v znamení inovácií a dynamiky

konferencia TECHFORUM 2019

Konferencia TECHFORUM 2020 sa uskutočnila dňa 4. februára 2020 v príjemnom prostrední business hotela MIKADO****, Nitra. Program konferencie začal už od deviatej hodiny a účastníci si v dopoludňajšom bloku vypočuli päť hlavných speakrov, na ktorých prezentácie účastníci reagovali prostredníctvom interaktívnej aplikácie MENTIMENTER.

Keďže názory prítomných sú pre nás dôležité, o výsledkoch prezentujúci, spolu s obchodným riaditeľom Ing. Vaškom vzájomne diskutovali počas panelovej diskusie na tému „Moderné trendy využitia energeticky efektívnych a užívateľsky priateľských technológií pre nasledujúcu dekádu“. Bolo zaujímavé počúvať názory odborníkov v priamej reakcii na hlas publika, ktorý bol samozrejme rôznorodý.

V druhom bloku sa predstavili ďalší piati prezentujúci. Prednášky tohto bloku boli doplnené o kvíz, ktorého víťazi získali hodnotné výhry. Konferencie sa počas šiesteho ročníka zúčastnil rekordný počet účastníkov – 156. Ďalšou zaujímavosťou bolo kreatívne centrum skupiny KLIMAK, kde sa mohli účastníci okrem partnerských infomarketov dozvedieť viac o aktuálnych produktoch z dielní našich partnerov, či zažiť čaro virtuálnej reality, ktorá začína mať nenahraditeľné miesto v HVAC odvetví.

Spoločnosť KLIMAK, s.r.o. v spolupráci s partnermi a garantmi Vám ďakujú za účasť na tešia sa na ďalší ročník úspešnej odbornej konferencie, ktorá podrobne sleduje smerovanie a trendy v TZB oblasti.

Viac o programe VI. ročníka konferencie nájdete v sekcii PROGRAM
Tešíme sa na ďalší ročník, ktorý sa bude konať počas veľtrhu AQUATHERM 2021!

KategórieTechnické zariadenia budov