Systemair Fusion – jeden dodávateľ, kompletné riešenie

Vysoko spoľahlivé riešenie, ktoré v kompletnom optimalizovanom balíku kombinuje vetranie, klimatizáciu a reguláciu.

Riešenie Systemair Fusion spája vetracie a klimatizačné systémy do jedného optimalizovaného balíka s funkciou inteligentnej regulácie. Zabezpečuje prívod vopred upraveného vzduchu do vetraného priestoru, čím zabezpečujú dokonalú vnútornú klímu.

Hlavný regulačný systém vzduchotechnickej jednotky Systemair Access s funkciou Fusion riadi všetku komunikáciu v rámci súčastí celého systému a optimalizuje teplotu v chladive, čím skracuje čas prevádzky kompresora na minimum. To zaisťuje najvyššiu energetickú účinnosť vždy, keď je systém v prevádzke.

Riešenie Systemair Fusion je nielen inteligentné, ale je aj výrazne efektívnejšie ako tradičné systémy. Zatiaľ čo tradičné vetracie a klimatizačné systémy pozostávajú z jednotlivých komponentov, pri Systemair Fusion sú tieto dva systémy plne integrované v jednom optimalizovanom balíku. Takže žiadne problémy s kompatibilitou medzi systémami, čo ušetrí montážnej firme veľa času a úsilia.

Inteligentná regulácia zabezpečuje efektívnu a vyváženú prevádzku systému, ktorá zabraňuje oscilačnému správaniu a zbytočnému štartovaniu a zastavovaniu DX systému v režime chladenia a tepelného čerpadla, optimalizuje sa tak výkon so zvýšenou energetickou účinnosťou.

Systemair Fusion spája vetrací a klimatizačný systém do jedného balíka
Systemair Fusion spája vetrací a klimatizačný systém do jedného balíka | Zdroj: Systemair

 Viac informácií nájdete: www.systemair.com/sk/fusion

Zdroj: Systemair a.s.