Rezidenčné vetracie jednotky Systemair SAVE pre špičkovú kvalitu vzduchu a energetickú účinnosť

SAVE sú teraz k dispozícii v novej verzii, ktorá ponúka väčšiu flexibilitu než kedykoľvek predtým, čo dokazuje, že aj tie najmenšie jednotky môžu poskytnúť veľké výhody v oblasti kvality vzduchu a udržateľnosti.

Model SAVE VTR 275/B má vysokoúčinný rotačný rekuperátor s prenosom vlhkosti a variabilným pohonom a vysokovýkonné EC ventilátory. Jednotka je vybavená obtokovým kanálom na pripojenie kuchynského digestora a má kompaktné rozmery, vďaka čomu vyžaduje minimálny až žiadny priestor pod jednotkou. Je ideálna aj pre domácnosti s minimom priestoru.

Vďaka štandardizovanej 600 mm konštrukcii ju možno umiestniť nad typickú zostavu práčky a sušičky nad sebou. Jednotka je preto vhodná napr. pre bungalovový typ RD so sedlovou strechou, kedy sú potrubné rozvody vetracieho systému situované nad stropom (v priestore strechy) resp. podhľadom.

Výkon jednotky VTR 275/B je certifikovaný spoločnosťou Eurovent, čo potvrdzuje, že parametre deklarované v návrhovom programe sú pravdivé a reálne sa počas prevádzky jednotky dosahujú. Pre rozšírené možnosti funkčnosti je k dispozícii široká škála príslušenstva.

Vetracia jednotka Systemair SAVE VTR 275/B bez čelného panela.
Vetracia jednotka Systemair SAVE VTR 275/B bez čelného panela. | Zdroj: Systemair

Maximálna kontrola nad vašou vnútornou klímou

Integrovaný regulačný systém SAVE je mozgom jednotky, ktorý umožňuje montážnej firme a koncovému používateľovi vybrať si z rôznych možností zobrazenia a vytvoriť tú najzdravšiu a najpohodlnejšiu vnútornú klímu. Jednotka má štandardne pripojovaciu dosku pre ľahký prístup a komunikáciu Modbus RS-485.

Zdroj: Systemair

Viac informácií nájdete na www.systemair.sk

Zdroj: Systemair a.s.