obr 2 1

SYSTEMAIR CFC-A – Nová filtračná kazeta pre čisté priestory

Najnovšia filtračná kazeta pre čisté priestory s HEPA filtrom sľubuje vynikajúcu kvalitu vzduchu a ponúka flexibilitu a širokú škálu dostupných kombinácií pre všetky typy zdravotníckych aplikácií.

Výnimočná kvalita vzduchu

Moderný výrobok zaisťuje dokonalú tesnosť medzi filtrom a kazetou, aby bol zaručený spoľahlivý výkon. Vysokokapacitný filter v hliníkovom ráme je navrhnutý tak, aby filtroval všetky nežiaduce častice choroboplodných zárodkov a  poskytoval vysoký stupeň čistoty vzduchu.

Vďaka tomu sú kazety CFC-A ideálne pre všetky typy zdravotníckych aplikácií, ako sú chirurgické sály, jednotky intenzívnej starostlivosti, farmaceutické laboratóriá a priemyselné čisté výrobné prevádzky.

obr 1
Zdroj: Systemair

Flexibilita a univerzálnosť

Vďaka svojej univerzálnosti ponúkajú kazety CFC-A širokú škálu možností funkcií, príslušenstva a inštalácií, vďaka čomu je vhodná pre každý typ stropu a pre všetky druhy projektov. Kazety je možné použiť na prívod alebo odvod vzduchu a sú dostupné v rôznych veľkostiach potrubných pripojení pre každú veľkosť filtra. Dostupné sú tiež typy so vstavanou vzduchotesnou klapkou pre jednoduchšiu údržbu a výmenu HEPA filtra.

Jednotný dizajn pre bezproblémovú integráciu

CFC-A sa dodávajú s piatimi typmi čelných difúznych panelov so štandardizovaným upevnením, vďaka ktorému perfektne zapadnú do kazety.

 

Systemair a.s.

www.systemair.sk