on line kurz

ON-LINE Webináre – divízie Danfoss – Tepelná technika

Zúčastnite sa nových webinárov pre rok 2020 divízie Danfoss - Tepelná technika priamo z domova či vašej kancelárie!

Na tejto stránke nájdete témy a termíny rôznych on-line webinárov, ktoré prezentujú naši odborní zamestnanci v slovenskom jazyku. Ak sa chcete zaregistrovať, kliknite na príslušný odkaz pod témou a zaregistrujte sa vyplnením vášho mena, priezviska a vašej emailovej adresy.

Potom už stačí iba kliknúť vo vybraný dátum a čas na mailom doručený link v emaili: JOIN TO WEBINAR a okamžite sa stávate priamym účastníkom on-line webinára.

Pred pripojením sa uistite, že máte prosím pripojené slúchadlá a mikrofón, aby ste okrem obrazu sledovali aj zvuk – komentár prezentujúceho. Je už len na Vás, či sa rozhodnete sledovať webinár z pohodlia vašej kancelárie, alebo odkiaľkoľvek – s pripojením na internet.

Ak sa prihlásite ako nový odberateľ noviniek, informácie o nových webinároch vám prídu do vašej emailovej schránky automaticky.

Neváhajte a využite príležitosť jedným klikom spoznať hlavné prednosti vybraného sortimentu značiek Danfoss a DEVI ponúkaných na Slovensku.

Buďte prvý, kto sa dozvie o plánovaných certifikačných školeniach a prezentáciách. Neváhajte a využite jedinečnú príležitosť už teraz.

Prihlásiť sa na webinár

Prihlásiť sa na odoberanie noviniek

Danfoss