Bezpečné a pekné kachle – poistka pri problémoch s energiou

Krbové kachle v modernom šate s funkciami, ktoré oceníte pre ich bezpečnosť.

Schiedel má v ponuke nové krbové kachle SARGAS MIMAS.

Vyšli sme tak v ústrety záujemcom o ďalší dizajn. K dispozícii bude nižšia verzia krbových kachlí – SARGAS. Vyššia verzia s kruhovým vzhľadom – MIMAS – zase bude lákať svojím dokonalým dizajnovým vzhľadom.

MIMAS 1
MIMAS  | Zdroj: Schiedel

V dnešnej dobe už nie je úlohou kachlí len dotvoriť interiér a vytvoriť pohodu pár dní v roku, ale stúpa počet záujemcov predovšetkým zo skupiny zodpovedných a opatrných, ktorí vzhľadom na možné problémy s dostupnosťou plynu alebo aj elektrickej energie chcú mať zabezpečenú tepelnú pohodu, svetlo a teplo za každých okolností.

SARGAS
SARGAS | Zdroj: Schiedel

Krbové kachle Schiedel SARGAS alebo MIMAS sú určené nielen pre modernú výstavbu, ale samozrejme aj ako nový zdroj tepla do staršej výstavby, napríklad do chatky. Výhodou krbových kachlí Schiedel je, že ich viete napojiť pohodlne na prívod vzduchu z exteriéru.

Teda v obývacej izbe nedôjde k spotrebovaniu vzduchu, ktorý my ľudia dýchame, na horenie v kachliach. Vzduch je možné privádzať priamo komínom, napríklad pri využití komína Schiedel Permeter Smooth Air.

Napojenie prívodu vzduchu v krbových kachliach Schiedel SARGAS a MIMAS je tiež možné v ich spodnej časti, teda cez podlahu, alebo v zadnej časti, prípadne vo vrchnej časti, ak zvolíte na odvod spalín komín nad kachľami.

SARGAS MIMAS group CMYK 300dpi
SARGAS MIMAS group | Zdroj: Schiedel

Krbové kachle Schiedel majú ideálny výkon, komín zmontujete nad kachľami ľahko, rýchlo. K dispozícii sú prvky, ktoré zabezpečia bezpečný prechod komína aj cez horľavé materiály, strop i strechu.

Zdroj: PR článok Schiedel Slovensko s.r.o