Dokonalosť na streche

Dokonalosť na streche

Spoločnosť ATHOS syntec, s. r. o., exkluzívny zástupca americkej spoločnosti Carlisle® pre strednú Európu, ohlásila kampaň „Dokonalosť na streche“, zameranú na komplexné pokrytie požiadaviek pri realizáciách plochých striech s hydroizolačnými membránami EPDM (syntetický kaučuk) a TPO (termoplastický polyolefín).

Popri kompletnom EPDM a TPO sortimente a už osvedčených komplexných službách ako kalkulácia spotreby materiálu, konzultácie, zaškolenie realizačných tímov, odborný dohľad pri realizácii, spoločnosť rozšírila svoje portfólio o kvalitné strešné prvky na odvod vody z produkcie renomovaného českého výrobcu, ktoré sú kompatibilné s materiálmi EPDM a TPO.

Neodmysliteľnou súčasťou pri realizácii hydroizolácie TPO sú teplovzdušné zváracie systémy, ktoré spoločnosť ATHOS syntec, s. r. o. takisto zaradila do svojho portfólia. Z pohľadu potrieb realizačných tímov je prínosom možnosť dodávky aj ostatných materiálov potrebných na kompletizáciu strešného plášťa, ako sú parozábrana, geotextílie, tepelné izolácie a iné zložky strešného plášťa.

Zdroj: ATHOS syntec, s. r. o.