Rozbil sa vám displej? CAT vám ho zadarmo opraví

Odolné telefóny značky CAT

Rozbitý displej dokáže pokaziť deň. Ako majiteľ smartfónu nielenže znášate náklady na jeho opravu, ale tiež ostanete nejakú chvíľu bez svojho obľúbeného telefónu. Práve preto prichádza výrobca odolných telefónov CAT s novým riešením, ktoré poteší všetkých súčasných i budúcich majiteľov týchto obľúbených pracovných telefónov.

V prípade, že majiteľ telefónu CAT poškodí alebo zničí ochranné sklo Corning Gorilla Glass, či priamo displej na svojom zariadení, výrobca sa zaväzuje, že mu ho kedykoľvek počas záručnej doby bezplatne opraví alebo vymení. Akcia sa vzťahuje na každé nové, ale aj už zakúpené zariadenie CAT, ktoré sa nachádza v lehote záručnej doby.

Rozhodnutie prísť s takouto garanciou je podporené zaťažkávajúcimi skúškami každého produktu, ktorý značka CAT uvádza na trh. Napríklad vlajková loď CAT S61 sa môže pochváliť vysokou odolnosťou, ktorú potvrdzuje vojenský štandard Mil-Spec 810G. Smartfón je odolný voči prachu a vode až do hĺbky troch metrov počas jednej hodiny. Zároveň má chránený displej hrubým ochranným sklom Gorilla Glass 5. Telefón je teda skonštruovaný tak, aby prežil aj náročný test pádu z výšky 1,8 metra na oceľový povrch, a to 30 krát v rôznych smeroch.

smartfóny CAT

CAT vie, že jeho zákazníci pracujú a žijú s mobilnými telefónmi v náročných podmienkach, ktoré často nepriamo testujú telefóny nad rámec ich hraníc, čo vedie k poškodeniu hardvéru. Časté a nákladné opravy alebo výmeny znamenajú, že zákazníci v konečnom dôsledku míňajú oveľa viac peňazí počas životnosti svojho zariadenia než dajú za ich počiatočnú kúpnu cenu.

Prieskum medzi 5 130 zákazníkmi zo západnej Európy ukázal, že až 34 % používateľov (či jeden z troch) poškodilo v posledných troch rokoch svoj mobil spôsobom, ktorý by v konečnom dôsledku vyžadoval veľkú opravu alebo kompletnú náhradu zariadenia. Najčastejšie došlo k poškodeniu pri jeho spadnutí alebo pri ponorení do vody.

Odolné telefóny značky CAT 3

Tieto opravy pritom nie sú lacné. Napríklad oprava displeja najnovších vlajkových lodí stojí medzi 150 eur až 360 eur, zatiaľ čo pri iných škodách (napríklad kvôli poškodeniu kvapalinou alebo vodou) sa môžu náklady na opravu vyšplhať až na 650 eur. Nehovoriac potom už o nákladoch či nepríjemnostiach spojených s poškodeným alebo nepoužiteľným telefónom.

Odolné telefóny značky CAT ponúkajú lepšiu hodnotu za vynaložené peniaze tým, že znižujú tieto dodatočné náklady a predlžujú životnosť telefónu. Navrhnuté boli tak, aby boli vhodné na použitie v celom spektre náročných prostredí. Spolu s atraktívnou ponukou na bezplatnú opravu či výmenu ochranného skla a/alebo displeja sa tak smartfóny CAT stávajú ešte jasnejšou voľbou v prípade, že žijete aktívne alebo pracujete v prostredí, ktoré denne ohrozuje váš mobilný telefón.

ZDROJ: PR článok spoločnosti TCCM s.r.o.