Povrch vinylových dielcov CREATION je ošetrený povrchovou úpravou PUR + MATT, ktorá podčiarkuje aktuálny trend matných podláh a uľahčuje údržbu podláh.

Vinylové dielce Gerflor CREATION: originálne dekory, špičkové technológie a rôzne formy pokládky

Partneri sekcie:

Jednou z predností spoločnosti Gerflor je vlastné dizajnové oddelenie a dokonalou ukážkou jeho schopností je aj súčasná kolekcia vinylových dielcov CREATION. Tá oslovuje nielen koncových zákazníkov, ale aj architektov a interiérových dizajnérov.

Gerflor v nej dokázal spojiť súčasné dizajnové trendy a špičkové technologické parametre. Výhodou je aj možnosť kombinácie dekorov vo variantoch lepenej a zámkovej krytiny, navyše v rôznej špecifikácii nášľapnej vrstvy a celkovej hrúbky.

Podlahové krytiny CREATION nesklamú ani z hľadiska akustiky. Akustické podložky, ktoré sú dostupné ako doplnok pre kolekciu CREATION, zvyšujú krokovú nepriezvučnosť na 15 až 19 dB.
Podlahové krytiny CREATION nesklamú ani z hľadiska akustiky. Akustické podložky, ktoré sú dostupné ako doplnok pre kolekciu CREATION, zvyšujú krokovú nepriezvučnosť na 15 až 19 dB. | Zdroj: Gerflor

Základnou kolekciou je Gerflor CREATION 30, určená predovšetkým pre domácnosti. Gerflor CREATION 55 je kolekcia lepených vinylových dielcov, určených pre bežné komerčné priestory. S ohľadom na farebnú škálu a exkluzívne dekory sú však častou voľbou aj pre bytové využitie.

Aby bol dojem z podlahy čo najviac autentický, má Gerflor v zásobe rôzne druhy povrchových štruktúr, zodpovedajúcich jednotlivým dekorom. Laik potom len ťažko spozná, či stojí na skutočnej drevenej podlahe alebo na vinylovom dielci.
Aby bol dojem z podlahy čo najviac autentický, má Gerflor v zásobe rôzne druhy povrchových štruktúr, zodpovedajúcich jednotlivým dekorom. Laik potom len ťažko spozná, či stojí na skutočnej drevenej podlahe alebo na vinylovom dielci. | Zdroj: Gerflor

Trendom v oblasti vinylových podláh sú v poslednej dobe dielce v zámkovom prevedení, tu môžete vyberať z rady zámkových dielcov Gerflor CREATION 30 CLIC, ak kladiete dôraz na vzhľad a odolnosť podlahy, pozrite ponuku GERFLOR CREATION 55 CLIC. Táto luxusná vinylová podlaha je vhodná prakticky do každej miestnosti vrátane kuchyne či kúpeľne a ponúka množstvo drevených, kamenných i netradičných dekorov.

Všetky podrobnosti o vinylových dielcoch Gerflor CREATION nájdete na www.gerflor.sk.