640x400 NewsHP 1
Galéria(4)

Kvalitné okná teraz za atraktívne ceny

Partneri sekcie:

Spoločnosť Internorm ponúka svojim zákazníkom moderné riešenia pre okná a dvere. Vlastné firemné oddelenie výskumu vyvíja permanentne nové produkty a technológie, aby mohlo svojím zákazníkom ponúknuť ešte viac komfortu a bezpečnosti.

Internorm.
Internorm akcia2021 screen 1
Internorm akcia2021 screen 2
Internorm Akcia 2021

Pod zvučným názvom „I-tec“ vyvinul Internorm sériu revolučných a na trhu smer určujúcich inovácií v oblasti okien a dverí. Chránia pred vlámaním, vďaka ideálnej izolácii predchádzajú tepelným stratám ako aj perfektným tienením udržiavajú v miestnosti príjemný chlad.

Všetky tieto funkcie sú spojené v rôznych I-tec inováciách a môžu byť vďaka mnohým, individuálnym dizajnovým riešeniam perfektne prispôsobené k Vášmu domovu. Inovatívne a moderné okná od spoločnosti Internorm spájajú ideálnym spôsobom dizajn, techniku a užívateľský komfort. Okná sú vyhotovné v štyroch architektonických štýloch, aby sa perfektne prispôsobili celkovému dizajnu domu.

Internorm ako popredná európska značka okien ponúka teraz na svoje výrobky atraktívne ceny. Zákazníci môžu využiť na všetky okná akciu 3-sklo za cenu 2-skla. Okrem toho majú aj možnosť kúpiť do 28.2.2021 všetky produkty za ceny z roku 2020.

Internorm akcia2021 screen 2
Zdroj: Internorm

Viac info na www.internorm-okna.sk