High-tech vo vnútri aj na vonkajšej strane!

Partneri sekcie:

VEKA SPECTRAL urobí z okien skutočné majstrovské dielo. Za modernými plastovými oknami sa skrýva mnoho inovácií a technického know-how. Po desaťročia totiž musí pri každodennom používaní odolávať náročným technickým aj vizuálnym požiadavkám konečných spotrebiteľov.

Vďaka svojmu unikátnemu dizajnu, jedinečnému zamatovo hebkému povrchu na dotyk a celému radu ďalších technických výhod prepožičia VEKA SPECTRAL, táto nová technológia povrchovej úpravy, vašim oknám novú, doposiaľ neobjavenú estetickú dimenziu.

Farby VEKA SPECTRAL. Ponúkame 9 odtieňov.
Farby VEKA SPECTRAL. Ponúkame 9 odtieňov. |

Vchodové dvere pre bezpečný domov

Radi by sme Vám predstavili bezpečnostné kovanie, ktoré firma BRUVO Slovakia s.r.o. montuje do plastových vchodových dverí, ktoré vyrába. Je to automatický zámok s magnetom a hákmi, ktoré zabránia neželanému vniknutiu do domu!

Pre neveriacich Tomášov tento zámok nie je potešením. Háky fungujú keď sú dvere úplne zatvorené. Toto je výsledok magnetického účinku, ktorý sa mechanicky aktivuje. Strelky a háky, ktoré sú účelovo rozmiestnené po celej dĺžke kovania, sa pri tomto type zámku vysunú automaticky v momente, kedy sa dvere zatvoria a magnet sa dostane do blízkosti svojho protikusu v ráme.

V dôsledku pôsobenia magnetickej sily sa automaticky aktivuje celý mechanizmus lišty kovania. No tento mechanizmus sa spustí len v prípade, ak sú dvere úplne zatvorené. Aby sme zámok ovládali, nie je teda potrebné zodvihnúť kľučku dverí dohora, ako pri jednoduchých typoch zámkov, ktoré ešte stále používajú mnohí výrobcovia.

Háky fungujú keď sú dvere úplne zatvorené.

Na zjednodušenie ovládania zámku môžeme i pri tomto type namontovať motorček na otváranie dverí. Ak na dvere namontujeme madlo, alebo guľu, dvere sa stávajú ťažko preniknuteľnou bariérou pre neželaných hostí. Výborná funčnosť tohto dômyselného zámku je dôvodom, prečo naši dodávatelia odporúčajú tento typ zámkov.

A prečo ho našim zákazníkom odporúčame my? Tento zámok sa radí k bezpečnostnému kovaniu RC2N. A to je vyšší štandard, ktorý jednoducho k oknám a dverám výrobcu BRUVO Slovakia s.r.o. patrí automaticky. Háky sú úplne upevnené v oceľové výstuže.

Priemyselná 5, 926 01 Sereď
Tel. 031/701 25 26, mail: info@bruvo.sk

www.bruvo.sk

veka logo

Bruvo logo