image 101520 25 v1
Galéria(4)

Automatizácia vetrania a tienenia pre väčší komfort bývania

Partneri sekcie:

V súčasnosti trávime v budovách až 90 % svojho času a práve preto je otázka zdravého vnútorného prostredia omnoho dôležitejšia ako kedysi. Vzrastá aj dopyt od zákazníkov po inteligentných riešeniach a čoraz väčšej automatizácii domácnosti. Efektívne riešenie ponúka spoločnosť VELUX.

126919 02 XXL
130300 02 XXL
133616 01 XXL

Technologický vývoj a rýchle napredovanie v tejto oblasti ponúkajú stále viac vymožeností pre komfortné bývanie. Aj diaľkovo ovládané strešné okná sú vhodným základom pre automatizáciu, ktorá vedie nielen ku komfortnému, ale aj zdravému vnútornému prostrediu. Preto firma VELUX ponúka nielen známy systém VELUX INTEGRA®, ale teraz aj zvýhodnené sady strešných okien v kategórii Štandard Plus a sety, určené pre adaptáciu diaľkového ovládania – v solárnom alebo elektrickom variante.

Dostupné riešenia diaľkovo ovládaných okien VELUX

VELUX ponúka riešenia pre všetkých záujemcov o diaľkovo ovládané okná. Pre náročných zákazníkov je zaujímavá predovšetkým vlajková loď firmy – rad VELUX INTEGRA®. Osvedčený systém diaľkovo ovládaných okien, roliet a žalúzií umožňuje všetky tieto výrobky otvárať a zatvárať jediným stlačením tlačidla na diaľkovom ovládači.

Aj diaľkovo ovládané strešné okná sú vhodným základom pre automatizáciu.

Aj diaľkovo ovládané strešné okná sú vhodným základom pre automatizáciu.

Tohtoročnou novinkou, ktorá sa nachádza v portfóliu VELUX, sú cenovo zvýhodnené sady, ktoré obsahujú okrem strešných okien z kategórie Štandard Plus aj doplnkové sety, určené pre adaptáciu okien na diaľkové ovládanie. V prípade strešných okien si zákazníci môžu vybrať z dreveného alebo bezúdržbového variantu; doplnkové sety sú k dispozícii na solárne (KSX 100K) a elektrické (KMG 100K) ovládanie. Solárne sú určené pre tých, ktorí nemôžu alebo nechcú privádzať k oknu elektrické káble. Obidva sety si možno zaobstarať aj zvlášť a dodatočne elektrifikovať už nainštalované strešné okná VELUX.

Inteligentné riešenie pre domácnosť od spoločnosti VELUX

Ďalšia novinka tohto roka, ktorú na trh prináša firma VELUX, bola vyvinutá v spolupráci s NETATMO. Ide o systém VELUX ACTIVE – cenovo dostupný inteligentný systém ovládania strešných okien, roliet a žalúzií VELUX. Systém tzv. inteligentnej domácnosti totiž neustále monitoruje niekoľko faktorov, ktoré vplývajú na vnútorné prostredie, ako je teplota, množstvo slnečného svetla, vlhkosť alebo koncentrácia oxidu uhličitého.

VELUX ACTIVE je cenovo dostupný inteligentný systém ovládania strešných okien, roliet a žalúzií VELUX.

VELUX ACTIVE je cenovo dostupný inteligentný systém ovládania strešných okien, roliet a žalúzií VELUX.

Systém VELUX ACTIVE je určený pre všetky elektricky ovládané strešné okná VELUX a tieniace doplnky. Možno ho ovládať pomocou diaľkového ovládača alebo aplikácie v smartfóne.

www.velux.sk/active

ZDROJ: PR článok spoločnosti VELUX SLOVENSKO spol. s r.o.