Partner sekcie:
  • Stavmat
  • Vaillant
  • KM BETA

Plastové okná pre súčasnú architektúru

image 62697 25 v1

Veľkoobchod INTER-OKNO, s. r. o., je už dlhodobo synonymom plastových okien. Ponúka kvalitné plastové a hliníkové okná za bezkonkurenčné ceny.

V tejto oblasti patrí k lídrom trhu a už osem rokov diktuje ceny. INTER-OKNO bola prvá spoločnosť, ktorá uviedla ceny na internete. Zároveň je spoločnosťou, ktorá nedáva zľavu, ale má reálne ceny.

www.inter-okno.sk/cenova-ponuka

Nová kvalita okien

Tepelnoizolačné vlastnosti okien závisia nielen od ich konštrukčných riešení, ale aj od vlastností použitých materiálov. Úplne nová kvalita okien vzniká správne zvolenou kombináciou materiálov, ktorých vlastnosti a výhody sa navzájom spájajú a dopĺňajú. Ako príklady osvedčených kombinácií materiálov uvádza spoločnosť INTER-OKNO plast a hliník alebo drevo a hliník. Spojením dvoch takýchto materiálov vzniká nový všestranný stavebný výrobok – kompozitné okno ako ďalší krok k dosiahnutiu čo najvyššej úžitkovej hodnoty plastových okien.

Okná pre súčasnú architektúru

Spoločnosť INTER-OKNO, s. r. o., používa najnovšie technológie okenných systémov osvedčené v zahraničí. Vďaka moderne riešenej konštrukcii tieto okná pomáhajú v domácnostiach znižovať spotrebu energie. Ušetrená energia znamená viac tepla v domoch, a to pri nižších nákladoch na vykurovanie.
Spoločnosť však kladie dôraz aj na moderný dizajn. Svojimi charakteristickými oblými líniami sú plastové okná vyhľadávané aj v prípade stavieb súčasnej architektúry, ktorým dodávajú moderný výraz.

Široký rozsah služieb

Pôsobiskami spoločnosti sú regióny Bratislava, Nitra, Levice, Dunajská Streda a Trnava. Obchodné zastúpenie má aj v Maďarsku, ČR a Rakúsku. Zákazníkom poskytuje odborné poradenstvo pri výbere najvhodnejších okenných profilov a typu okna (plastové alebo hliníkové okno, dvojsklo alebo trojsklo…). Veľký dôraz na kvalitu kladie nielen počas výroby, ale aj pri montáži svojich produktov. Objednávkou okien od firmy INTER-OKNO získa klient komfortné služby. Spoločnosť nielenže zdarma demontuje vaše staré okná, ale bezplatne aj zmeria a dovezie nové.

Online objednávka

Len v spoločnosti INTER-OKNO sa dozvie zákazník cenu okna ihneď po vypracovaní online objednávky, pričom si okná môže objednať jednoducho v e-shope. Spoločnosť garantuje najlepšiu kvalitu a cenu okien, ale aj plne profesionálny prístup svojich pracovníkov a montérov.
www.inter-okno.sk/e-shop

Európsky certifikát dôveryhodnosti

Najúspešnejšie firmy vlastnia certifikát dôveryhodnosti EÚ. Skóringový systém certifikátu je založený na množstve premenných a je vytvorený štatistickými a matematickými metódami. Hovorí o tom, aká je pravdepodobnosť, že sa firma dostane do insolvencie. Na Slovensku je iba 6,5 % firiem, ktoré môžu získať certifikát dôveryhodnosti. Aby firma mohla byť certifikovaná, musia byť splnené základné podmienky na samotnú certifikáciu.

Spoločnosť INTER-OKNO na základe splnenia vstupných podmienok prešla hodnotením s výsledným pridelením certifikátu A.

www.inter-okno.sk/