image 93745 25 v2
Galéria(9)

Najbezpečnejšie Internorm okno KF 500

Partneri sekcie:

Inovatívne uzamykanie je skutočne prvá revolúcia v kovaní od zavedenia otváravo-sklopného kovania začiatkom 70-tých rokov. Vo firme Internorm je už niekoľko rokov štandardom používať skryté pánty, preto sme tento princíp previedli aj na funkčnú škáru a viditeľné kovanie používame iba tam, kde je to nutné.

Internorm
Internormfoto
InternormHomePure
InternormKomfortnecistenie
InternormStudio
Internormuzamykanie
Internormvetranie
KF500

I-tec uzamykanie je zabudované v plastových & plast/hliníkových oknách KF 500 a je z viacerých pohľadov revolučné: Nepotrebujete žiadne viditeľné uzamykacie časti na ráme – miesto vyčnievajúcich uzamykacích čapov preberáme integrované klapky, ktoré bezpečne krídlo uzamknú. Spojenie uzamykacích klapiek prebieha neviditeľne v dutých komorách profilu krídla.

Foto: Internorm
KF 500 spája inovatívny dizajn s technickým know-how. Krídlo okna je vďaka svojmu sklenému vzhľadu zvonku neviditeľne a opticky nerozoznateľne od pevného zasklenia.

Foto: Internorm

Revolučne I-tec Uzamykanie znemožňuje vypáčenie okna – bezkonkurenčne v branži. Integrované klapky tlačia pri uzamykaní na všetky strany vo vnútri rámu a ponúkajú maximálnu ochranu pred vlámaním. Miesto tradičných uzamykacích čapov preberajú klapky bezpečne a precízne uzamykanie krídla okna s rámom. Usporiadané v dostatočne potrebných vzdialenostiach na všetkých štyroch stranách krídla sa klapky pri zamykaní vysúvajú priamo do vnútra rámu a tým je vypáčenie okna takmer nemožné. Oproti tomu, že systémy s uzamykacími čapmi sa musia pravidelne nastavovať, I-tec Uzamykanie nepotrebuje žiadny protikus v ráme. Klapky uzamykajú stále precízne a s rovnakou intenzitou sily. I-tec Uzamykanie je štandardne integrovane v plastovom príp. v plast-hliníkovom okne KF 500 a dosahuje bezpečnostnú triedu RC2N. Oproti bežnému uzamykaciemu hríbovému čapu nie je funkcia KF 500 napriek vysokej bezpečnostnej triede v žiadnom prípade obmedzená.

Foto: Internorm

Okrem toho môže byť okno KF 500 vybavené I-tec Vetraním, systémom vetrania, ktoré je integrovane do rámu okna. Každá miestnosť môže byť vetraná podľa individuálnych požiadaviek. Aj pri renovácii je vetranie možné bez problémov zabudovať, vzhľad fasády sa nenaruší.
Cez inteligentne Internorm riadenie domu I-tec SmartWindow je možné ovládať I-tec Vetranie pohodlne cez smartfón alebo tablet.

Foto: Internorm
Komfortné čistenie

Čistenie rámu sa zjednoduší, pretože uzamykacie protikusy takmer úplne vypadávajú. Iba málo častí na krídle vyčnieva. Medzi jednotlivými časťami sa nachádza hladký, ľahko čistiteľný plastový povrch.

Výhody okna KF 500:

• MINIMÁLNA POHĽADOVÁ VÝŠKA PRE VIAC SVETLA
• MODERNÁ ARCHITEKTURA SKLA
• HMOTNOSŤ KRÍDLA AŽ DO 130 KG
• DECENTNÝ DIZAJN S ČISTÝMI LÍNIAMI
• BEZ VIDITEĽNÝCH UZAMYKACÍCH ČASTÍ PRE PEKNÝ VZHĽAD
• ROVNAKÝ VONKAJŠÍ VZHĽAD PRI FIXNOM A OTVARAVOM OKNE
• ĽAHKÉ ČISTENIE DRÁŽOK V RÁME

Foto: Internorm

Bezpečnostná kľučka

Bezpečnosť najvyššieho stupňa ponúka Secustik-kľučka s trezorovým rastrovaním. Patentovaný blokovací mechanizmus zaručene chráni proti posunutiu zámku z vonkajšej strany (sériovo v plastovom a plast-hliníkovom okne KF 500).

Dizajnové štýly

Toto okno je dostupné v dvoch Internorm dizajnových štýloch – studio a home pure.
Studio je zaujímavé svojimi čistými tvarmi a redukovaným dizajnom. Vyzdvihuje minimalistický štýl, ktorý je redukovaný na to najdôležitejšie. Vytvára priestor pre Vašu individualitu.

Foto: Internorm
Home pure vystihujú hranaté, priamočiare okenné systémy, ktoré poskytujú priestor Vám a Vašej rodine na realizáciu. Spĺňa nároky puristického, moderného štýlu. Vytvára presvetlené priestory k bývaniu.

Foto: Internorm

Foto: Internorm

Foto: Internorm

Získajte teraz počas Internorm akcie od 15. augusta do 15. októbra 2017 vrstvené bezpečnostné sklo (3.3.2.) GRÁTIS, pri kúpe najbezpečnejšieho Internorm plastového alebo plast-hliníkového okna KF 500

Viac info na www.internorm-okna.sk

ZDROJ: PR článok spoločnosti Internorm s.r.o.