Partneri sekcie:

Bývať v podkroví je „in“

Nemecký koncern Roto Frank AG vyrába strešné okná v dvoch materiálových vyhotoveniach. Z funkčno-estetického hľadiska je najlepším variantom kombinácia plastového a dreveného profilu v rámci jedného interiéru. „Roto ako jediný výrobca ponúka celoplastové strešné okná, ktoré netreba chrániť pred pôsobením kondenzátu a ktoré si dlhodobo zachovávajú svoj stály vzhľad,“ hovorí Ing. Vlk, riaditeľ dcérskej spoločnosti […]

Nemecký koncern Roto Frank AG vyrába strešné okná v dvoch materiálových vyhotoveniach. Z funkčno-estetického hľadiska je najlepším variantom kombinácia plastového a dreveného profilu v rámci jedného interiéru. „Roto ako jediný výrobca ponúka celoplastové strešné okná, ktoré netreba chrániť pred pôsobením kondenzátu a ktoré si dlhodobo zachovávajú svoj stály vzhľad,“ hovorí Ing. Vlk, riaditeľ dcérskej spoločnosti Roto stavební elementy pre ČR a SR.

Drevené profily dotvoria priestory, navodia pocit tepla a pohody v obývacej izbe, pracovni či detskej izbe. Plastové okná sú vhodné do vlhkejších priestorov, akými sú kúpeľňa, práčovňa, spálňa, kuchyňa a pod. „Naša spoločnosť ponúka okrem štandardných rozmerov aj okná vyrobené presne na mieru,“ dodáva Ing. Vlk.

Roto stavební elementy, s. r. o.