Na relax už nepotrebujete drahé wellness. Vírivá vaňa ho nahradí

Zdroj: Kaldewei

Cesty k skutočnej relaxácii sú veľmi individuálne. Štyri nové vírivé systémy Kaldewei ponúkajú vhodné riešenie do každej kúpeľne a plnia každé osobné želanie. Intenzívna masáž, jemné hladenie pokožky alebo vznášanie vo vode bez tiaže – to všetko dokážu vírivé systémy Kaldewei, ktorých spoločným menovateľom je špičková kvalita, najmodernejší kúpeľňový dizajn a umenie splniť aj tie najodvážnejšie sny o luxusných súkromných kúpeľoch.

Wellness riešenia sú presvedčivé aj z hľadiska hygieny a udržateľnosti: Systém automatického čistenia integrovaný v kúpacej vani Kaldewei z recyklovateľnej smaltovanej ocele presvedčí aj zarytých pochybovačov.

Nová definícia relaxácie: S novými vírivými systémami od Kaldewei

Od energickej masáže svalov po športe až po jemné prúdenie perlivých predhriatych vzduchových bubliniek okolo tela v efektne osvetlenej vode – intenzitu a druh wellness procedúry možno úplne individuálne nastavovať. Vďaka najrôznejším vodným a vzduchovým systémom sa relaxácii medze nekladú.

V režime Silent pracujú systémy na želanie mimoriadne ticho a zaisťujú tým ničím nerušenú príjemne uvoľňujúcu atmosféru. Ploché dýzy opticky skvelo zapadajú do elegantného dizajnu vírivej vane. A aby pocit uvoľnenia a zážitok z wellness neskočil ani po opustení vane, zaistí systém automatického čistenia po kúpeli hygienické vyčistenie vane.

Aj objednanie je úplne bez stresu, pretože si zákazníci môžu svoju vysnenú vaňu vybrať z celého radu vopred nakonfigurovaných modelov. Dôležité a dobré pre plánovanie kúpeľne: vírivá vaňa od Kaldewei nezaberie o nič viac miesta než bežná kúpacia vaňa.

Wellness systém Kaldewei BODY & SOUL v sebe spája dva elementy – vodu a vzduch – pre dokonalý zážitok z masáže. Silné prúdy vody uvoľňujú svaly, šľachy a kĺby a zároveň predhriate perlivé vzduchové bublinky stimulujú pokožku. Na želanie možno bočné dýzy a dýzy na dne navoliť samostatne a upravovať ich intenzitu
Wellness systém Kaldewei BODY & SOUL v sebe spája dva elementy – vodu a vzduch – pre dokonalý zážitok z masáže.  | Zdroj: Kaldewei

Kombinovaná masáž BODY & SOUL

Wellness systém Kaldewei BODY & SOUL v sebe spája dva elementy – vodu a vzduch – pre dokonalý zážitok z masáže. Silné prúdy vody uvoľňujú svaly, šľachy a kĺby a zároveň s tým predhriate perlivé vzduchové bublinky stimulujú pokožku.

Vírivý program a intenzitu možno individuálne nastavovať. Bočné dýzy sa dajú cielene nasmerovať na telo, špeciálne mikrodýzy sa starajú o chrbát a nohy. Na želanie možno bočné dýzy a dýzy na dne navoliť samostatne a upravovať ich intenzitu.

Vo wellness systémoch BODY, FULL BODY a BODY & SOUL umožňujú bočné dýzy intenzívnu masáž prostredníctvom silných prúdov vody.
Vo wellness systémoch BODY, FULL BODY a BODY & SOUL umožňujú bočné dýzy intenzívnu masáž prostredníctvom silných prúdov vody. | Zdroj: Kaldewei

Vzduchová masáž SOUL

Perlivý prúd vzduchu wellness systému SOUL pomôže uvoľniť a dodá vnútorný pokoj. Predhriate perlivé vzduchové bublinky poskytujú pokožke blahodarne jemnú masáž. Jemné hladenie vzduchu stimuluje zakončenie nervových vláken v pokožke.

Vzniká jedinečný pocit, ako by ste sa vo vode vznášali celkom bez tiaže. Najmä ploché a efektívne dýzy vzduchového systému SOUL umiestnené na dne sa ušľachtilo začleňujú do kúpacej vane z najkvalitnejšej smaltovanej ocele.

Bočné dýzy možno cielene nasmerovať na telo, špeciálne mikrodýzy sa starajú o chrbát a nohy.
Bočné dýzy možno cielene nasmerovať na telo, špeciálne mikrodýzy sa starajú o chrbát a nohy. | Zdroj: Kaldewei

Vodná masáž FULL BODY

Silné prúdy vody wellness systému FULL BODY rozmaznávajú telo intenzívnou masážou. Po namáhavej práci alebo náročnom tréningu odstraňuje masáž napätie v svaloch, uvoľňuje väzivové tkanivo a stimuluje prekrvenie tela.

Prúdy vody sú obohatené vzduchom, pôsobia hlboko v pokožke a prinášajú intenzívny osviežujúci pocit. Individuálny pôžitok poskytujú bočné dýzy, ktoré možno priamo nasmerovať na rôzne oblasti tela. Prídavné mikrodýzy sa cielene starajú o chrbát a nohy. Intenzitu masáže možno pritom individuálne nastavovať. LED osvetlenie vykúzli v kúpeľni príjemnú uvoľňujúcu atmosféru.

Elegantný displej z bieleho skla je harmonicky integrovaný do okraja vane a umožňuje jednoduché ovládanie vírivých systémov.
Elegantný displej z bieleho skla je harmonicky integrovaný do okraja vane a umožňuje jednoduché ovládanie vírivých systémov. | Zdroj: Kaldewei

Základný systém BODY

Základný systém BODY masíruje svaly bočnými vodnými masážnymi dýzami od jemných až po silné. Intenzita sa dá ľubovoľne meniť a upravovať pomocou otočného ovládača. Zároveň možno do masážnej dýzy pridať ďalší vzduch.

Intenzitu a druh wellness procedúry možno úplne individuálne nastavovať. Blahodarný účinok sa teda dostaví presne tam, kde je to potrebné.
Intenzitu a druh wellness procedúry možno úplne individuálne nastavovať. | Zdroj: Kaldewei

Spektrálne svetlo

Spektrálne svetlo vírivých systémov Kaldewei vytvára fascinujúcu hru svetla, vody a vzduchu. Či už povzbudzujúca sýtočervená, hodvábne jemná zelená, vzdušná modrá, alebo neutrálna biela, pozitívne účinky svetla a farieb na telo i dušu sú už dávno známe a v spojení s vodou umožňujú ešte hlbšiu relaxáciu.

Pre dokonalý wellness zážitok je tu kombinácia blahodarnej vodnej alebo vzduchovej masáže a energie spektrálneho svetla.

A aby pocit uvoľnenia a zážitok z wellness neskočil ani po opustení vane, zabezpečí systém automatického čistenia po kúpeli hygienické vyčistenie vane. Dôležité a dobré pre plánovanie kúpeľne: vírivá vaňa od Kaldewei nezaberie o nič viac miesta než bežná kúpacia vaňa.
Vírivá vaňa od Kaldewei nezaberie o nič viac miesta než bežná kúpacia vaňa. | Zdroj: Kaldewei
Zdroj: Kaldewei

Zdroj: PR článok Kaldewei CS, s.r.o.