Lacobel T Deep Black Matelac T Cool White and Lacobel Oyster White

Lacobel & Matelac 2021:NOVÁ kolekcia lakovaných skiel od AGC

AGC DECO DAY 10. 6.

AGC prichádza s novou kolekciou 24 skiel Lacobel vrátane 15 nových odtieňov a 15 skiel Matelac s 5 novými farbami. V novej kolekcii je 10 odtieňov zhodných v lesku aj v mate, ktoré sú si ideálnym náprotivkom, a ponúkajú elegantné kombinácie tón v tóne. A práve pri príležitosti uvedenia novej kolekcie Lacobel Matelac 2021 vás pozývame na odborný seminár na tému ploché sklo v interiéri:

AGC DECO DAY: Trochu iný pohľad na sklo

Štvrtok 10. 6. od 13.00 do 16.00 h

na www.agc-day.cz

Objavte spolu s moderátorom Vladimírem Kořenem zázraky zo sveta dekoratívnych skiel: Už ste niekedy videli neviditeľné sklo? Podarilo sa vám rozbiť bezpečnostné sklo? Zaujíma vás úplne nová kolekcia skiel Lacobel a Matelac? Navrhujete či vyberáte sklenené priečky, dvere, schodiská alebo zábradlia a riešite ich bezpečnosť? Hľadáte inšpiráciu pre svoje projekty?

Buďte s nami online, ponúkame trochu iný pohľad na sklo: interiérové sklá od A po Z.

Akcia je zadarmo, koná sa online a viac informácií aj registračný formulár nájdete na stránkach www.agc-day.cz.

Lacobel & Matelac 2021

Nová inšpiratívna kolekcia Lacobel & Matelac 2021 vznikla v rámci európskeho workshopu AGC Deco Academy a na jej zrode sa podieľal celý rad odborníkov na farebné riešenia v spolupráci s profesionálmi zo sveta architektúry a interiérového dizajnu. Výsledkom sú 4 základné dekoračné štýly, ktoré odrážajú vplyv farieb a emócií na dizajn interiérov, a mali by sa tak stať inšpiráciou pre našich zákazníkov. Týmito inšpiratívnymi smery sú: minimalistický, prírodný, tradičný a dynamický životný štýl.

Minimalistický životný štýl…

… kladie dôraz na čistotu, ľahkosť a moderný dizajn. Moderné pokojné a jemné tóny dodávajú interiéru luxusné, ale diskrétne akcenty, ktoré dokonale vyjadrujú krásu skrývajúcu sa v jednoduchosti. Tieto farebné tóny umožňujú dokonale kombinovať sklo s kamennými a keramickými prvkami a vytvoriť tak príjemný pocit priestoru v súlade s minimalistickým životným štýlom.

Lacobel Blue Ice Matelac White Traffic and Lacobel Blue Shadow
Lacobel Blue Ice Matelac White Traffic and Lacobel Blue Shadow | Zdroj: AGC Flat Glass Czech

Prírodný životný štýl…

… reprezentujú zemité prírodné farby, ktoré zaručujú dokonalú rovnováhu, navodia vrelé a autentické prostredie, z ktorého bude aj v dnešnej dobe vyžarovať úplný pokoj. V tomto životnom štýle zameranom na harmóniu možno sklo dokonale snúbiť so svetlými odtieňmi drevených prvkov či s korkom a byť tak aj v interiéri bližšie k prírode.

Lacobel Pink Nude and Matelac Green Safari
Lacobel Pink Nude and Matelac Green Safari | Zdroj: AGC Flat Glass Czech

Tradičný životný štýl…

… to je paleta sýtych klasických farieb a vycibrených akcentov, ktoré kombinujú tradičný vzhľad s letmými dotykmi moderného štýlu. Takýto štýl je tu presne pre tých, ktorí naozaj milujú autentickosť, súkromie a eleganciu. Sklo v kombinácii s ušľachtilými materiálmi, ako sú tmavé drevá a mramor, vytvárajú klasický vzhľad, ktorý je zároveň moderný aj očarujúci a vzbudzuje pocit luxusu, intimity a elegancie.

Lacobel Safe Blue Vintage Matelac Safe Blue Vintage and Lacobel Safe Green Artichoke 1
Lacobel Safe Blue Vintage Matelac Safe Blue Vintage and Lacobel Safe Green Artichoke 1 | Zdroj: AGC Flat Glass Czech

Dynamický životný štýl…

… je štýl plný energie a optimizmu, ktorý prináša uvoľnenie vďaka svojej sile a originalite. Dokáže vytvoriť svet plný intenzívnych, jasných a starostlivo volených farieb odrážajúcich radosť zo života. Objavte nový životný štýl kombinujúci sklo s terazzovými dlaždicami, živicou a farebnými betónovými podlahami a vytvorte interiér sršiaci životom a pozitívnou energiou, ktorý je zárukou originality.

Lacobel Saef Yellow Yuzu Matelac Green Teal Lacobel Orange Tangerine and Lacobel Yellow Yuzu
Lacobel Saef Yellow Yuzu Matelac Green Teal Lacobel Orange Tangerine and Lacobel Yellow Yuzu | Zdroj: AGC Flat Glass Czech

Bezpečnosť a použitie v interiéri

Všetky sklá Lacobel a Matelac sú k dispozícii v bezpečnostnom vyhotovení s fóliou SAFE+, ktorá spĺňa bezpečnostnú normu EN 12600. Sklá Lacobel a Matelac sú určené na interiérové aplikácie (sklenené obklady, nábytok, magnetické písacie tabule, delenie interiéru, dvere). Na vonkajšie použitie a vnútorné použitie predovšetkým v blízkosti horúcich zón ponúka AGC tepelne tvrdené (kalené) sklá LacobelT a MatelacT.

Lacobel White Pure Matelac White Pure Lacobel Blue Shadow and Lacobel Anthracit Authentic
Lacobel White Pure Matelac White Pure Lacobel Blue Shadow and Lacobel Anthracit Authentic | Zdroj: AGC Flat Glass Czech

Pre viac informácií o sklách Lacobel a Matelac navštívte www.agc-yourglass.com, Glastetik
alebo kontaktuje zástupcu AGC: marcela.antlova@agc.com, +420 725 677 903.

  PR článok AGC Flat Glass Czech