Interiérové farby PremiumColor a PremiumClean

Spoločnosť Caparol, tretí najväčší európsky výrobca náterových hmôt a líder na nemeckom trhu, predstavuje vo svojom portfóliu interiérových farieb dva nové produkty.

PremiumColor je nová farba do interiérov s vysokou životnosťou pre tónovanie do intenzívne sýtych odtieňov. Svojou extrémnou tvrdosťou, vďaka obsahu uhlíkových vlákien, dokonale chráni povrchy stien.

Farba je ideálna pre priestory s veľkým pohybom osôb ako sú divadlá, výstavné priestory a galérie. Kedysi nevyhnutý písací efekt je minulosťou. Samozrejmosťou však je najvyšší stupeň čistenia za mokra. Taktiež poskytuje možnosť dodatočných opráv bez rozpoznania.

062018 PremiumColor

Farba PremiumClean je vhodná na nátery pre vysoko čistiteľné a nečistotám odolné steny a stropy na všetkých interiérových plochách. Ideálna pre oblasti, ktoré sú vystavené zvýšenému mechanickému namáhaniu a vyžadujú časté čistenie. Aj cez matný povrch je možné ľahko odstrániť nečistoty z povrchu. Taktiež PremiumClean odoláva písaciemu efektu.

PremiumClean je odolný voči vodným dezinfekčným prostriedkom a je obzvlášť vhodný na použitie v miestnostiach so zvýšenými hygienickými požiadavkami ako sú nemocnice, opatrovateľské domy a lekárske ordinácie.

Porovnanie farby PremiumColor a bežnej farby.
Porovnanie farby PremiumColor a bežnej farby. |

Dokonca aj obchodné domy, hotely, reštaurácie, úrady, školy, škôlky a súkromné domy sú pre aplikáciu PremiumClean preferovanými aplikačnými oblasťami. Dodávaná je ako biela avšak dá sa tónovať do svetlých až stredne sýtych odtieňov. Obe farby sú v kvalite E.L.F.: minimum emisií, bez rozpúšťadiel a zmäkčovadiel.

PremiumClean

www.caparol.sk

KategórieStavebníctvo