autosalón od avg
Galéria(8)

Haly AVG – 10 dôvodov prečo sa rozhodnúť pre originál haly AVG

Haly AVG od slovenskej spoločnosti AVG GROUP, ktorá je najväčším a najznámejším výrobcom halových objektov a moderných fasádnych systémov sú vyrobené v certifikovanom závode podľa vnútropodnikových smerníc a prísnych európskych noriem. Prinášame vám 10 dôvodov prečo sa rozhodnúť pre originál haly AVG od tohto dodávateľa.

autosalón od avg
hala pre STK s administrativou
montovaná hala
obchodná prevádzka od avg
ocelova konstukcia
predajná hala od avg
výrobná montovaná hala

AVG GROUP – „HALY NA TISÍC SPȎSOBOV“

logo AVG

Hala nie je vec, ktorú vymeníte, keď zistíte, že niečo nie je v poriadku alebo vám to nepasuje. Hala je nehnuteľnosť, ktorá sa v súčasnosti využíva na veľmi veľa podnikateľských aktivít na získanie potrebného priestoru. Z týchto dôvodov je potrebné zvoliť výber dodávateľa haly tak, aby ste si nezaobstarali alebo nekúpili „mačku vo vreci“. V prípade, pochybného alebo nesprávneho výberu dodávateľa haly vo väčšine prípadov už niet cesty späť.

V porovnaní s minulosťou ponúkajú dnešné moderné multifunkčné haly absolútny trend vo výstavbe objektov, ktoré sú určené pre výrobu, skladovanie a logistiku, obchodné prevádzky, obchodné centrá, predajne áut a motoriek, autoservisy, poľnohospodárstvo, šport a relax a veľa ďalších aktivít.

10 dôvodov prečo sa rozhodnúť pre originál haly AVG ?

1. Skúsenosti v navrhovaní hál

Spoločnosť AVG group, a.s. má veľmi veľa skúseností z návrhov hál pre zákazníkov vo všetkých odvetviach. Pracovníci technických oddelení AVG, statici a konštruktéri poznajú celý proces od návrhu až po výrobu multifunkčných oceľových hál.

2. Overené riešenia

Haly AVG prinášajú vždy len overené a odskúšané riešenia, ktoré boli úspešné u stoviek spokojných zákazníkov, ktorý sa rozhodli zaobstarať si originál haly AVG. Takýchto spokojných zákazníkov má výrobca multifunkčných montovaných hál spoločnosť AVG group, a.s. nielen na Slovensku a Česku, ale aj v Maďarsku, Nemecku, Rakúsku, Poľsku, Francúzsku alebo aj v Južnej Amerike.

montovaná hala
Montovaná hala | Zdroj: AVG group

3. Certifikovaná výroba oceľových konštrukcií

Výroba v skupine AVG group, a.s. je pod kontrolou odborníkov v divízii – výroba oceľových konštrukcií. Nosné rámy pre všetky moderné montované haly a budovy sú vyrobené z poriadnych plnostenných oceľových profilov. Aj preto majú haly AVG vyššiu kvalitu a vyššiu hodnotu oproti halám, pri ktorých sa používajú pre výrobu nosných rámov profily z tenkých plechov. Výroba oceľových konštrukcií pre halové oceľové konštrukcie certifikované podľa všetkých noriem CE. Aj preto je ponuka spoločnosti AVG v najvyššej kvalite na našom trhu.

4. Moderné fasády

Haly AVG môžu vyzerať moderne. Originálny dizajn každej hale AVG, môže dať pekná fasáda. Takéto pekné fasády vyrába pre svoje multifunkčné oceľové montované haly a budovy spoločnosť AVG group, a.s.. Moderné fasády podľa vášho výberu budú vždy odborne a konštrukčne správne navrhnuté a zapracované do vašej haly od spoločnosti AVG.

hala pre STK s administrativou
Hala pre STK s administratívou | Zdroj: AVG group

5. Technická dokumentácia a konštrukčné detaily

Spoločnosť AVG group, a.s. a jej skúsený tím pracovníkov nenecháva nič na náhodu. V tomto si môžete byť absolútne istý. K vašej hale bude vypracovaná podrobná technická dokumentácia a konštrukčné detaily. Tak, aby každý jeden prvok, dielec alebo položka boli na správnom mieste, aby vzájomne sa napájajúce konštrukcie mali správne detaily spojov. Technické a konštrukčné detaily pre haly sú veľmi dôležité preto, aby všetko zodpovedalo predpisom a normám s odkazom na najvyššiu kvalitu oceľových hál AVG.

6. Montážna dokumentácia

Dôležitou časťou dodávky haly AVG je aj montážna dokumentácia. Tá zabezpečí to, aby bola hala alebo budova zmontovaná správne, podľa predpísaných technologických postupov a aby boli použité originálne a overené montážne materiály v dostatočnom množstve najvyššej kvality.

výrobná montovaná hala
Výrobná montovaná hala | Zdroj: AVG group

7. Flexibilné konštrukčné riešenia pre všetky haly

Haly AVG a ich najlepšie konštrukčné riešenia a statické schémy ponúkajú rýchle a flexibilné riešenia pre všetky typy hál a budov. Môžete si zvoliť akýkoľvek rozmer, šírku od 6 m do 100 m, výšku až do 40 m, počet podlaží a ich zaťaženie, nosnosť mostového žeriavu od 1 t do 50 t vstavanú administratívnu budovu alebo obchodný priestor a veľa ďalších technických riešení.

8. Moderné haly pre malé a veľké projekty

Haly AVG ponúka spoločnosť AVG group, a.s. pre všetkých zákazníkov a záujemcov. Originálne multifunkčné oceľové haly AVG sú určené pre malé a veľké projekty. AVG group, a.s. vyrába haly o výmere 100 m2 a aj 15.000 m2. Haly AVG sú určené pre všetky odvetvia. Vzhľad a konštrukcia originálnych hál AVG, môže byť od najjednoduchších riešení až po náročné najmodernejšie dodávky objektov.

ocelova konstukcia
Oceľová konštrukcia | Zdroj: AVG group

9. Haly AVG – „trendy“ výstavba súčasnosti

Haly AVG od certifikovaného výrobcu multifunkčných oceľových hál a fasádnych systémov spoločnosti AVG group, a.s. patria v súčasnosti medzi posledné trendy systému modernej výstavby. Rýchla výstavba haly AVG, flexibilita konštrukčných riešení, vysoká garantovaná kvalita, moderný vzhľad a všestranné využitie sú hlavné dôvody prečo sa väčšina zákazníkov rozhodne pre značku AVG.

10. Garancia značky AVG

Haly AVG sú overené skúsenosťami a tradíciou výroby moderných certifikovaných hál. Všetci užívatelia a vlastníci moderných hál vedia, že overená značka AVG zaručí najvyššiu kvalitu halovým objektom. Istota, záruky, garančné zábezpeky, silné výrobné zázemie slovenského dodávateľa hál AVG group, a.s. , rozhodli o tom, že haly AVG sú u zákazníkov najviac vyhľadávané.

AVG GROUP – multifunkčné haly pre všetky odvetvia

Haly AVG z výroby od spoločnosti AVG group, a.s. sú roky overenou značkou na našom trhu. Haly AVG si našli svojich zákazníkov v celom spektre výrobného priemyselného odvetvia ako aj obchodu, služieb, oddychu a zábavy. Spoločnosť AVG group, a.s. ponúka najširší sortiment využitia svojich hál na našom trhu.

K halám AVG patria overené a osvedčené riešenia skúseného výrobcu a dodávateľa halových objektov AVG group, a.s.. Okrem certifikovaných hál známej značky AVG, táto spoločnosť vyrába a dodáva z vlastnej produkcie aj moderné fasádne systémy.

Pokiaľ si objednáte originálne oceľové haly v spoločnosti AVG group, a.s. môžete si vybrať k vašej hale z veľkého výberu jedinečných fasád. Spoločnosť okrem originálnych hál známej značky AVG, vyrába aj presklené fasády (klasické, pološtrukturálne, štrukturálne), hliníkové okná a dvere, odvetrané fasády, hliníkové kazetové fasády, protipožiarne okná a dvere, interiérové priečky zo skla a hliníkové slnolamy.

Pre špeciálne projekty môže spoločnosť AVG group, a.s. divízia – výroba oceľových konštrukcií, ponúknuť individuálny statický a konštrukčný návrh pre atypické halové oceľové konštrukcie, oceľové väzníky, pomocné oceľové konštrukcie, ktoré nájdu použitie v rôznych projektoch, kde zákazník očakáva originálne riešenie pre svoju investíciu.

Značka AVG vám jednoducho ponúka maximum toho, čo môžete u nás na trhu s halami dostať.

logo AVG

www.avg-group.com
www.haly.expert

ZDROJ: PR článok spoločnosti AVG group, a.s.