Tigerlak perexovy obr SK 1

Nevšedná prášková metalíza na prestížne architektonické projekty

Lakované plochy s hlbokým priestorovým metalickým efektom boli doteraz realizovateľné len za použitia viacvrstvového lakovania tekutými farbami. Táto technológia lakovania je však v oblasti architektonických projektov z dôvodu jej finančnej náročnosti a neistej procesnej stability využívaná skôr ojedinele a štandardom sa stalo lakovanie práškovými farbami.

Bežné metalické práškové farby však svojím optickým vnemom za viacvrstvovým lakovaním tekutými farbami trochu zaostávajú, lebo pri jednovrstvom nanášaní neposkytujú potrebný 3D – priestorový optický vnem. Tento zásadný nedostatok sa spoločnosti TIGER Coatings vďaka najvyspelejšej technológii a dlhoročným skúsenostiam vo výrobe metalických práškových farieb podarilo úspešne odstrániť a otvoriť tým architektom neohraničené pole ich kreativity pre nové dizajnové efekty prestížnych stavieb.

Efekt viacvrstvového mokrého lakovania „v práškovej podobe“ – pre použitie na fasádach a vysoko náročných aplikáciách (Super Durable) s nanesením len jedinej vrstvy prášku!

009 tiger lacke wels karl und bremhorst architekten wien by kurt hoerbst 164704
Zdroj: Copyright Vermerk by_kurt-hoerbst

TIGER Drylac® 3D metalízy

Patentovaný viacstupňový výrobný proces „3D-metalíz“ umožňuje dokonalé a rovnomerné zaintegrovanie efektných pigmentov v práškovej farbe, vysoko brilantné a extrémne výrazný efekt pozorovateľný pod akýmkoľvek uhlom pohľadu a súčasne aj najvyššou procesnou istotou pri spracovaní.

Tieto farby sú k dispozícii v mnohých variantoch odtieňov, lesku a typu povrchov.

007 tiger lacke wels karl und bremhorst architekten wien by kurt hoerbst 160905
Zdroj: Copyright Vermerk by_kurt-hoerbst

Pre bližšie informácie navštívte naše webové stránky www.tiger-coatings.com a vyžiadajte si naše aktuálne katalógy na office.sk@tiger-coatings.com

ZDROJ: PR článok spoločnosti TIGERLAK SLOVAKIA, spol. s r.o.