Konferencia Lepšia správa 2019

LS BANNER S 6P

Pozývame vás na jarnú konferenciu ZLSBD. Konferencia vám prinesie množstvo aktuálnych a zaujímavých informácií z oblasti správy bytových domov.

OBĽÚBENÉ MIESTO. Hotel Sitno vo Vyhniach je tradičným miestom nielen pre oddych a relax, ale aj odborné podujatia. Konferencia „Lepšia správa“ sa koná termíne 21. – 22. marca 2019.

POKRAČOVANIE ÚSPECHU. Chceme robiť to, čo má pre vás zmysel. Konferencia Lepšia správa 2019 je pokračovaním úspešného kongresu z októbra 2018.

DOPADY NOVELY Z 2018 A LEGISLATÍVNE ZMENY V 2019. Príďte si vypočuť praktické riešenia všetkých zmien, ktorými bytový zákon prešiel a dozvedieť sa o významnej novele v zabezpečení nedoplatkov z 30. januára 2019. Evidujeme množstvo podnetov, ktorých riešenia ponúkneme práve na konferencii.

OPÄŤ TO BUDE O INTERAKTIVITE. Pýtajte sa prednášajúcich počas ich prezentácie a hodnoťte ich. Otestuje si svoje vedomosti a získajte ceny od ZLSBD a partnerov. Diskutujte hneď počas prednášok a nie až na záver “sekcie”.

ONLINE

LIVESTREAM. Úplnou novinkou bude živé vysielanie všetkých prednášok a diskusií z konferencie z obidvoch sál. Účastník bude na konferencii, aj keď bude u seba v kancelárií. Stačí, aby ste sa zaregistrovali.

DVE SÁLY A DLHŠÍ ČAS. Predĺžili sme čas prednášok na min. 30 minút. Chceme podať odborný program a analyzovať veci do hĺbky. Dve konferenčné sály s paralelným programom sú zárukou atraktivity a možnosti výberu programu.

OBNOVITEĽNÉ ZDROJE ENERGIE. Budúcnosť je už dnes. Pripravte sa na fenomén obnoviteľných zdrojov energie a buďte v obraze. Funguje to, len sa stačí prísť presvedčiť.

CENA. Neváhajte sa registrovať cez formulár na stránkach Združenia. Ako účastník zaplatíte len 136 eur a získate viac ako očakávate.

www.lepsiasprava.sk

loga

Komentáre