7. ročník prestížnej medzinárodnej konferencie Dni Facility Managementu 2018

image 98983 25 v1

Každoročne prináša Slovenská asociácia facility managementu v mesiaci máj prestížnu konferenciu Dni Facility Managementu pre tých, ktorí zabezpečujú pracovné prostredie a s ním spojené služby v spoločnostiach či už na strane klienta alebo si vybrali poskytovateľa formou outsourcingu facility managementu.

Tento rok v termíne 21. – 22. 5. 2018 pripravuje konferenciu v konferenčných priestoroch hotela x-bionic shere Šamorín. Tí, ktorí sa konferencie zúčastnili v predchádzajúcich ročníkoch pozitívne hodnotili vysoko odborný a inšpiráciami nabitý program.

Čo prinesie 7. ročník sme sa opýtali prezidentky SAFM Silvie Nagyovej: „Tento ročník prinesie opäť zahraničných a slovenských odborníkov, ktorí sa budú venovať témam vysoko aktuálnym ako je Well being certikácia, Akú perspektívu prináša štúdium Facility Managementu v zahraničí. Prinesieme odpovede na otázku či Dokáže „Internet veci“ priniesť okrem spokojných zákazníkov i nové príjmy pre vlastníkov budov ako aj mnoho ďalších a zaujímavých príspevkov“.

www.safm.sk