Termín medzinárodnej konferencie Dni facility managementu 2022 sa už blíži

Slovenská asociácia facility managementu v termíne 20.-21.9. 2022 v komplexe X – Bionic v Šamoríne organizuje 11. ročník medzinárodnej konferencie Dni FM 2022.

Príďte si vypočuť nové témy slovenských i zahraničných odborníkov. Prostredníctvom prednášok vám predstavíme inovatívne priemyselné riešenia, zaujímavé produktové novinky a sprostredkujeme najnovšie informácie z prostredia FM. Počas trvania celého podujatia máte priestor i pre osobné stretnutia s kľúčovými biznis partnermi či klientmi.

Harmonogram konferencie je rozdelený do dvoch dní. Prvý deň je určený pre spoločenský networking, počas ktorého, okrem gastronomického zážitku a zaujímavých hostí, čaká na vás i menšie prekvapenie, ktoré doplní celkovú atmosféru v predvečer konferencie.

Druhý deň je venovaný odborným témam. Celý program prednášok je rozdelený do troch blokov:

  • Elektromobilita a jej význam pre FM
  • Riešenia pre energetickú efektívnosť
  • Rozmanitosť FM služieb ako pridaná hodnota pre klientov
Zdroj: Slovenská asociácia facility managementu

Úvod konferencie otvorí štátny tajomník prof. Ing. Dušan Velič, ktorý spravuje Agendu regionálneho rozvoja, investície a inovácie. Na podujatí  vystúpia odborníci z popredných slovenských i zahraničných spoločností, venovať sa budeme konkrétnym riešeniam a témam, a to hlavne prostredníctvom prípadových štúdií. Program nájdete tu – https://safm.sk/portal/dni-fm-2022/

Cena vstupenky je 250 eur bez dph na osobu, vstupenka je platná pre oba dni konferencie. Ak do objednávky v poznámke vložíte kód „jaga“, uplatníte si tak zľavu 20% z celkovej ceny vstupenky – https://safm.sk/portal/dni-fm-2022/#tickets

Tešíme sa na stretnutie s vami.

www.safm.sk

Zdroj: PR článok Slovenská asociácia facility managementu