/ Biznis /

CTP opäť ASB Developerom roka v kategórii Priemysel a logistika

ctp ba 3
Zdroj: CTP

CTP, jeden z top päť developerov a manažérov priemyselných nehnuteľností v Európe, tento rok získal opätovne ocenenie ASB Developer roka v kategórii Priemysel a logistika. CTP obhájil svoje prvenstvo s projektom priemyselnej haly v CTParku Košice pre medzinárodnú spoločnosť Ehlenbracht.

V súčasnosti má vo výstavbe 88 000 m2 v lokalitách v Trnave, Košiciach a Prešove. Na jar tohto roka prevzal priemyselný park Žilina Airport, vďaka čomu významne posilnil svoju pozíciu na Slovensku.

Okrem výstavby nových lokalít CTP aktívne spolupracuje s komunitami a samosprávami, v ktorých pôsobí. „Berieme to ako samozrejmosť, keďže v okolí CTParkov žijú mnohí zamestnanci s rodinami. Chceme byť ich dobrým susedom,“ hovorí Stanislav Pagáč, regionálny riaditeľ CTP pre Slovensko. CTP takto financovala výstavbu nového pavilónu materskej škôlky vo Voderadoch.

Lesná učebňa TRN LI
Lesná učebňa | Zdroj: CTP

Od roku 2018 tiež spolupracuje  s Úsmevom ako dar a pomáha budovaním bývania pre občanov v núdzi, či podporou mladých pri začlenení do života. Aktívne tiež kooperuje s Technickou univerzitou Košice, kde poskytuje donačný program a priamu podporu mladých talentov a výskumných programov.

20210415 131921
Zdroj: CTP

Zdroj: CTP

KategórieBiznis, Developeri