Výroba a montáž hál z oceľových konštrukcií

Partneri sekcie:

Výroba a montáž hál z oceľových konštrukcií od najznámejšieho a najväčšieho slovenského výrobcu AVG GROUP je garantovaná tradíciou a veľkým množstvom realizácií nielen na Slovensku a Česku, ale aj v iných európskych krajinách a v Južnej Amerike.

AVG GROUP je na našom slovenskom trhu zárukou kvality pre správny návrh moderných multifunkčných hál, oceľových konštrukcií a nadčasových fasádnych systémov za prijateľné ceny.

Montované haly AVG a oceľové konštrukcie

Výroba a montáž hál z oceľových konštrukcií AVG je základom súčasnej modernej prefabrikovanej výstavby. Výroba oceľových hál a oceľových konštrukcií je prevádzaná vo vlastnom modernom slovenskom výrobnom závode AVG GROUP podľa platných noriem EN a prísnych vnútropodnikových smerníc. Kvalitná výroba a vstupné materiály sú zárukou toho, že 100% ORIGINÁL HALY AVG vám zaručia maximálnu užívateľskú spokojnosť a najdlhšiu životnosť oceľovej haly priamo od výrobcu AVG group, a.s.

Výroba oceľových hál AVG GROUP vám pripraví presne podľa vašich požiadaviek návrhy pre modernú halu a budovu. | Zdroj: AVG group

Návrhy oceľových hál AVG sú overené veľkým množstvom realizácií. Výroba oceľových konštrukcií AVG je v najvyššej kvalite z prvotriednych materiálov tvorí základ  nosných skeletov pre multifunkčné haly a budovy.

AVG GROUP – „VYRÁBAME HALY NA 1000 SPÔSOBOV“

Výroba a montáž hál z oceľových konštrukcií AVG na 1000 spôsobov

Výrobca oceľových hál AVG navrhuje a vyrába haly na 1000 spôsobov. AVG GROUP vyrába skladovacie haly, logistické haly, výrobné haly, športové haly, telocvične, jazdecké haly a jazdiarne, poľnohospodárske haly, haly pre dielne, haly pre autoservisy, haly pre autopredajne, obchodné haly, predajné haly, haly pre obchodné centrá v prevedení 100% ORIGINÁL HALY AVG.

ORIGINÁL HALY AVG ponúkajú maximálnu funkčnosť pre plánované budúce využitie moderných halových objektov. Haly AVG môžu byť vyrobené a dodané v rôznych prevedeniach. Multifunkčné haly AVG môže výrobca vybaviť modernými fasádnymi riešeniami.

AVG HALY – „PRIESTOR PRE VÁŠ BIZNIS“

Haly AVG – moderný vzhľad a dizajn

Oceľové haly AVG a montované budovy môžu mať vo výbave moderné fasádne riešenia. Moderné fasádne riešenia sú taktiež vyrobené vo výrobnom závode AVG GROUP. Ponúkajú halovým objektom a montovaným budovám originalitu a nadčasovosť.

Pri investícii do vašej haly alebo budovy vždy myslite na budúcnosť. Nechajte si poradiť výrobcom hál AVG GROUP, určite to stojí za to. Skúsenosti spoločnosti AVG vám prinesú očakávané riešenia. Moderný vzhľad a dizajn haly je v súčasnosti veľmi dôležitý. Trendy v architektúre sa posúvajú rýchlo ďalej, tak ako je to aj v móde. Avšak nemodernú halu alebo budovu nevymeníte ako tričko, ktoré vyšlo z módy.

Moderný, nadčasový a originálny vzhľad haly bude určite aj vašou veľkou konkurenčnou výhodou, ktorou sa odlíšite. Presklené fasády, hliníkové okná, hliníkové dvere, odvetrané fasády, hliníkové slnolamy alebo interiérové presklené priečky, by dnes už vôbec nemali chýbať na modernej hale alebo budove navrhnutej a vybudovanej v súčasnosti.

Autosalon s odvetranou a presklenou fasádou | Zdroj: AVG group

HALY AVG 100% ORIGINÁL so silným výrobným zázemím slovenského dodávateľa AVG group, a.s. – tradícia, istota a spoľahlivosť, garančná záruka a overená kvalita rozhodli o tom, že haly AVG sú u zákazníkov najviac obľúbené a vyhľadávané.

www.avg-group.com

www.haly.expert

logo

ZDROJ: PR článok spoločnosti AVG group, a.s.