Mestský mobiliár G-ROW uľahčuje projektovanie verejných priestorov

Grow V08 cam06 01 uprava
Zdroj: PRESBETON Nova

Na tvorbu harmonických zákutí, ktoré ponúknu príjemné miesta na odpočinok a stretnutia uprostred miest, vo verejnom priestore, treba okrem zelene použiť aj vhodný mestský mobiliár.

Ak stavíte na ucelený systém mestského mobiliára, uľahčíte prácu architektom, pretože nemusia siahnuť po drahom úplne individuálnom riešení, ale môžu zvoliť dizajnovo zaujímavé, no jednoduchšie a lacnejšie riešenie. Firma Presbeton sa zameriava na výrobu betónových komponentov do súkromných i verejných priestorov.

Systém G-ROW je určený do mestského prostredia ulice, pešej zóny či námestia, no súčasne môže poslúžiť na vybavenie firemných areálov či parkov. Možno ho uplatniť bežným spôsobom ako jednotlivé finálne výrobky (napr. lavička, stojan na bicykle, kvetináč a pod.) alebo ako voľne kombinovateľné zostavy.

Vďaka rovnakému pôdorysnému modulu podstavy 800 × 800 mm možno jednotlivé elementy, obsiahnuté v základných výrobkoch, vzájomne prepájať a skladať do tvarovo aj funkčne odlišných foriem. Ide o stavebnicový systém, ktorý architektom a projektantom poskytuje možnosť upravovať výslednú podobu podľa konkrétnych predstáv a potrieb.

Grow V05 2 cam06 02 uprava
Zdroj: PRESBETON Nova

www.presbeton.sk