restauracia red cafe 3 uspesne pokracovanie pribehu
Galéria(7)

Reštaurácia Red Cafe 3 – úspešné pokračovanie príbehu

Red Cafe 3 našla svoje miesto v budove Domu kultúry na križovatke ulíc Saratovská a Janka Alexiho v Dúbravke. Najmladšia sestra v rade úspešných reštaurácii láka hostí modernou architektúrou a tradične výbornou kuchyňou.

restauracia red cafe 3 uspesne pokracovanie pribehu 5663 big image
rc3 02 big image
rc3 06 big image
rc3 05 big image
rc3 04 big image
rc3 03 big image
Hlavným architektonickým motívom bolo vytvorenie čitateľného a najmä príjemného prostredia, kde môžu hostia pri hudbe a šálke dobrej kávy aspoň na chvíľku zrelaxovať a načerpať silu do ďalšieho dňa.

interiér, reštaurácia, Red Café 3

Dispozičné riešenie je založené na hre s výškovými úrovňami a variantnom type sedení. Hlavný priestor je vizuálne rozdelený na tri časti: bar, klasické stolové sedenie a boxové sedenie na pódiách.

interiér, reštaurácia, Red Café 3, sedačka

V priestore pod schodiskom je umiestnené boxové sedenie s osvetlením, ktoré navodzuje intímnu atmosféru. V zadnej časti reštaurácie je salónik určený pre súkromné akcie s možnosťou a uzavretia tejto miestnosi od hlavnej časti reštaurácie.

interiér, reštaurácia, Red Café 3,sedačka

Vzhľadom na svoju polohu v Dome kultúry Dúbravka je v letnom období  interiér rozšírený o terasu. Farebnosť interiéru reštaurácie kombinuje neutrálne farby ako sú biela, béžová a šedá s výraznou červenou a hnedou.

interiér, reštaurácia, Red Café 3, bar

Intenzita a kombinácia farieb je zvýraznená prostredníctvom svetelnej scény pri výraznom nočnom nasvietení, ktoré vytvára charakteristickú atmosféru. Red Cafe 3 je reštaurácia s moderným interiérom, pre ktorý sa do Red Cafe 3 vždy radi vrátite.

interiér, reštaurácia, Red Café 3

NÁZOV STAVBY: Red Café 3
MIESTO STAVBY:  Bratislava, Dom kultúry Dúbravka, Saratovská ulica
GENERÁLNY PROJEKTANT:  Architektonický ateliér Kosi s.r.o., Gorkého 3, Bratislava
ARCHITEKTI:  Ing. arch. Pavel Kosnáč a kolektív

–>–>