ASB Architektúra Priemyselné objekty

Priemyselné objekty

Partneri sekcie:

Oceľové haly od experta AVG sú efektívnym riešením pre priemyselné a komerčné budovy kde je potrebný veľký a otvorený priestor bez prekážok, ktoré by obmedzovali prácu.

Priemyselné zóny môžu dnes výrazne meniť charakter okrajových častí miest či obcí. Už dávno neplatí, že sú na príťaž. Naopak, prinášajú benefity nielen v podobe podielových daní, ale aj nových sprievodných investícií do infraštruktúry. Zároveň vplývajú na mobilitu obyvateľstva, ktoré nemá dôvod presúvať sa do iných lokalít za prácou. Viac o tejto téme hovoril Stanislav Pagáč, Country Head CTP na Slovensku.

Kovové fasády a interiérové obklady AVG tvoria prevažne dekoračné prvky, ktoré sa používajú na úpravu vonkajších a vnútorných stien budov. Dizajn kovovej fasády závisí od mnohých faktorov ako sú lokalita, funkcia budovy, požiadavky na svetlo a akustiku a samozrejme aj estetické požiadavky.

Montované oceľové haly AVG sú haly, ktoré sa skladajú z prefabrikovaných tepelnoizolačných panelov a skeletových oceľových konštrukcií vyrobených vo výrobnom závode a montovaných priamo na stavenisku.

Oceľové konštrukcie AVG sú nadmieru pevné a odolné voči vplyvom okolia. Vďaka tomu je práve tento materiál „konštrukčná oceľ “ vhodná na rôzne druhy stavieb a stavebných konštrukcií.