Peikko Budejovice

Pozvánka na exkurziu – návštevu stavby nemocnice v Českých Budějoviciach

Partneri sekcie:

V mene spoločnosti Peikko Slovakia s.r.o. si Vás dovoľujeme pozvať na exkurziu – návštevu stavby nemocnice v Českých Budějoviciach dňa 24.9.2020, na ktorej chceme demonštrovať výhody systému spriahnutých nosníkov DELTABEAM®.

Cesta bude spojená s odbornými prednáškami a diskusiou, ako aj s prehliadkou a nocľahom na farme Čápí hnízdo. Návrat do Bratislavy je naplánovaný v piatok 25.9. na obed.

Účasť predbežne potvrdili viacerí zástupcovia developerských spoločností a špecializovaných médií, pričom bude priestor aj na neformálne rozhovory a networking. Prosíme Vás o potvrdenie Vašej účasti najneskôr do stredy 16.9. na emailovej adrese info@hugobach.sk.

PRESTAVBA PAVILÓNU „CH“ V NEMOCNICI ČESKÉ BUDĚJOVICE

V novembri 2019 sa začala prístavba a prestavba pavilónu „CH“ Nemocnice České Budějovice, ktorá má byť dokončená za približne 900 dní. Z hľadiska finančného objemu sa jedná o najväčšiu stavebnú investíciu v histórii nemocnice s odhadovanou cenou 988 miliónov korún českých bez DPH.

Prestavba a prístavba pavilónu umožní zvýšiť úroveň poskytovanej zdravotnej starostlivosti a komfortu pre pacientov. V novom pavilóne pribudne 12 operačných sál a nová centrálna sterilizácia, 16-lôžková jednotka intenzívnej starostlivosti, 4 štandardné oddelenia s kapacitou 126 lôžok a rozsiahle technické zázemie.

Stavbu realizuje konzorcium firiem OHL ŽS, a.s. a Metrostav, a.s. s použitím spriahnutých oceľovo-betónových nosníkov DELTABEAM® vyrobených v spoločnosti Peikko Slovakia so sídlom v Kráľovej nad Váhom. Práve použitie týchto nosníkov a ich aktuálna montáž na stavbe je dôvodom, pre ktorý spoločnosť Peikko Slovakia pozýva zástupcov médií a developerov na návštevu stavby a diskusiu o použitých technických riešeniach.

www.hugobach.sk